Advert
Advert
Advert

'İstediğimiz isimleri Hakan Fidan biliyor'

Yeniçağ gazetesi köşe yazarı Kenan Akın Birleşik Arap Emirlikleri BAE Dışişleri Bakanlığı Yetkilisi Abdullah Sultan Al Nuaimi ile yaptığı görüşmeyi yazdı.

'İstediğimiz isimleri Hakan Fidan biliyor'
'İstediğimiz isimleri Hakan Fidan biliyor' Admin
Bu içerik 59 kez okundu.
Advert

Yeniçağ gazetesi yazarı Kenan Akın'a konuşan BAE Dışişleri Bakanlığı Yetkilisi, "FETÖ üyesi iki generali hava limanımızda derdest edip Türkiye'ye iade etmiştik. Aynı hassasiyeti bize karşı faaliyet gösteren teröristler için Türkiye'den bekliyoruz. Onların kimler olduğunu Hakan Bey (MİT Müsteşarı Hakan Fidan) çok iyi biliyor."

 Yeniçağ gazetesi köşe yazarı Kenan Akın Birleşik Arap Emirlikleri BAE Dışişleri Bakanlığı Yetkilisi Abdullah Sultan Al Nuaimi ile yaptığı görüşmeyi yazdı. Al Nuaimi’nin Türkiye-BAE ilişkilerinin bozulmasını istemediğini ve Katar’da Türk  askerine karşı olmadıklarını söylediğini belirten Akın, “Ancak Müslüman Kardeşler örgütünün kendileri için FETÖ kadar tehlike arz ettiğini özellikle vurguluyor” diye yazdı. Buna göre BAE yetkili, “15 Temmuz darbe girişiminden hemen sonra Afganistan’dan gelen ve Dubai’den transit geçiş yapacak olan FETÖ üyesi iki generali hava limanımızda derdest edip Türkiye’ye iade etmiştik. Aynı hassasiyeti bize karşı faaliyet gösteren teröristler için Türkiye’den bekliyoruz. Onların kimler olduğunu Hakan Bey (MİT Müsteşarı Hakan Fidan) çok iyi biliyor” diye konuştu.

hakan fidan katar
Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sevan Nişanyan neden firar ettiğini açıkladı
Sevan Nişanyan neden firar ettiğini açıkladı
Bekir Coşkun'un sağlık durumuna ilişkin hastaneden açıklama
Bekir Coşkun'un sağlık durumuna ilişkin hastaneden açıklama