Şifremi unuttum | Üye Ol
    ANA SAYFA   |  GÜNDEM   |  EKONOMİ   |  EĞİTİM KÜLTÜR SANAT   |  SAĞLIK   |  BİLİM TEKNOLOJİ ÇEVRE   |  SPOR   |  ETKİNLİK   |  MAGAZİN 

ETKİNLİK
Ankara ihale ilanları
Ankara ihale ilanları
 
Ankara Büyükşehir Belediyesi gayrimenkul satmak, Ankara Halk Ekmek ve Un Fabrikası A. Ş. Genel Müdürlüğü un alımı, Başkent Organize Sanayi Bölgesi (OSB) ise 2. etap doğalgaz dağıtım hattının yapımı için ihale açtı.
9 Ağustos 2011 Salı 00:28
  Paylaş
 Facebook Google TwitThis StumbleUpon del.icio.us Reddit NewsVine Ma.gnolia Technorati Digg Mixx

Ankara Büyükşehir Belediyesi gayrimenkul satmak, Ankara Halk Ekmek ve Un Fabrikası A. Ş. Genel Müdürlüğü un alımı, Başkent Organize Sanayi Bölgesi (OSB) ise 2. etap doğalgaz dağıtım hattının yapımı için ihale açtı.

Ankara Halk Ekmek ve Un Fabrikası A. Ş Genel Müdürlüğü, 5 bin çuval özel amaçlı (pidelik-somunluk) unu, kapalı zarf ile teklif alma yoluyla satın alacak. İhale, 18 Ağustos 2011 tarihinde saat 14. 00'te Fabrikada yapılacak.

Un ihalesine katılmak isteyenler şartnameyi bedel ödeyerek fabrikada bulunan Muhasebe ve Ticaret Müdürlüğünden temin edebilecekler.

-BAŞKENT ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ-

Başkent Organize Sanayi Bölgesi (OSB), 2. etap doğalgaz dağıtım hattı yapımı ile RS-B istasyonları kurulması işini ihaleye çıkardı.

Söz konusu iş, belli istekliler arasında ön yeterlilikte kapalı teklif ve bilahare en düşük teklif veren 5 firmayla pazarlık usulü ile gerçekleştirilecek.

Yer tesliminden itibaren 240 günlük süreyi kapayacak olan işin ihalesi, Başkent Osb Bölge Müdürlüğünde 16 Ağustos 2011 tarihinde saat 14. 00'te gerçekleştirilecek.

Ön yeterlilik için son müracaat tarihi 11 Ağustos olan ihalede, ön yeterlilik ise 12 Ağustos 2011 tarihinde gerçekleştirilecek. İşin şartnamesi bedel ödenerek aynı yerden alınabilecek.

-Ankara BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ-

Öte yandan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Yenimahalle ilçesinin Aşağıyurtçu Mahallesi'ndeki 5 taşınmazın toptan mülkiyet satışını yapacak.

Mülkiyeti, Yenimahalle Belediyesine ait taşınmazların satışı, kapalı zarf usulü ile 18 Ağustos 2011 tarihinde saat 14. 00'te belediyede yapılacak.

Satışı yapılacak taşınmazların satış şartnamesi ve taşınmazlara ait geniş bilgi her gün çalışma saatleri içerisinde, belediyede bulunan Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığı Taşınmazlar Şube Müdürlüğünden satın alınabilecek.

Toplam 189 bin 223 metrekare alanların taşınmazların toplam muhammen bedeli 36 milyon 381 bin 825 lira, toplam geçici teminat tutarı ise 1 milyon 91 bin 455 lira olarak belirlendi.

Söz konusu ihalede firmalar şartnameye göre hazırlayacakları teklif mektuplarını en geç ihale günü saat 12. 00'ye kadar belediyeye verecekler.

-DİĞER İHALELER-

Ankara'da yapılacak diğer ihalelerden bazıları ve tarihleri şöyle:

"Devlet Malzeme Ofisi (DMO) Basım İşletme Müdürlüğü, baskı ve cilt işçiliği yaptıracak. (23 Eylül 2011 saat saat 14. 00-açık teklif usulü),

Türkiye Petrolleri A. O. (TPAO) Genel Müdürlüğü, 1 kalem Corrosıon Inhıbıtor alacak. (6 Eylül 2011 saat 14. 30),

Türk Kızılayı Genel Müdürlüğü, çeşitli cins ve miktarda temizlek malzemesi satın alacak. (17 Ağustos 2011 saat 11. 00-kapalı zarfla teklif alınmak suretiyle ve aynı tarihte ve saatte açık eksiltme)"Bu haber 1172 defa okunmuştur.
 Yorumlar -  Yorum ekle

Bu haber henüz yorumlanmamış...

 Kategorideki diğer haberler 
 
   
  ANKARA HAVA DURUMU

  altın
   ÇOK OKUNANLAR
   YAZARLAR
      Misafir Kalem
      Ümit Kardaş
      Oral Çalışlar
      Ayça Şener
      Tuncer Kırhan
      Murat Yetkin
      Murat Belge
      Mustafa Tuğrul Turhan
      Süleyman Yaşar
      Erol Harputlu
   ÇOK YORUMLANANLAR
   ANKET
Memleketinizin yerel televizyon kanallarını takip ediyor musunuz?
Hayır, izlemiyorum
Arada sırada izliyorum
Evet, takip ediyorum
İlgilenmiyorum/Fikrim yok
Memleketimin yerel kanalı yok
   ŞANS OYUNLARI
21/11/2015
6-11-21-26-33-39
18/11/2015
4-15-25-30-31-10
 
   GAZETELER

   HABER HATTI
   E-POSTA LİSTESİ
Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olun.
E-posta Adresiniz:
 
ANA SAYFA   |   GÜNÜN TÜM HABERLERİ   |   ARŞİV   |   ZİYARETÇİ DEFTERİ   |   KÜNYE   |   REKLAM   |   İLETİŞİM
Çayyolu Haber'de yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.  Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Çayyolu Haber sorumlu tutulamaz. © 2009. Çayyolu Web Tasarım Her Hakkı Saklıdır