Şifremi unuttum | Üye Ol
    ANA SAYFA   |  GÜNDEM   |  EKONOMİ   |  EĞİTİM KÜLTÜR SANAT   |  SAĞLIK   |  BİLİM TEKNOLOJİ ÇEVRE   |  SPOR   |  ETKİNLİK   |  MAGAZİN 

ÇAYYOLU HABER
Cayyolum.com sitesindeki yalan haberlere bir yenisi daha eklendi
Cayyolum.com sitesindeki yalan haberlere bir yenisi daha eklendi
 
Asıl amacının CHP'li Yenimahalle Belediyesini yıpratarak 12 Eylül'de yapılacak olan referandumda Çayyolu bölgesinde "Evet" oylarını artırmak olan cayyolum.com web sitesinde yalan haberler yapılmaya devam ediyor.
13 Ağustos 2010 Cuma 00:39
  Paylaş
 Facebook Google TwitThis StumbleUpon del.icio.us Reddit NewsVine Ma.gnolia Technorati Digg Mixx

Cayyolum.com sitesindeki yalan haberlere bir yenisi daha eklendi

Asıl amacının CHP’li Yenimahalle Belediyesini yıpratarak 12 Eylül’de yapılacak olan referandumda Çayyolu bölgesinde “Evet” oylarını artırmak olan cayyolum.com web sitesinde yalan haberler yapılmaya devam ediyor.

Asıl amaç CHP’li Yenimahalle Belediyesini yıpratmak

Aylardır cayyolum.com web sitesinde ve Çayyolu Haber Bülteni adı altında yayın yapan gazetede yalan üstüne yalan haber yapan kişilerin asıl amacının seçimlerde AKP’ye fark atarak gelen CHP’li Yenimahalle Belediyesini yıpratmak olduğu ortaya çıktı. Aylardır yaptıkları yalan haberlerin Çayyolu Haber Gazetesi tarafından ortaya çıkarılmasına rağmen sessiz kalan kişilerin, yetkililer tarafından da ortaya çıkarılan gerçekler karşısında sessiz kalması akıllara birçok soru getirdi. Bölgenin kanaat önderlerinin yorumlarına göre “ Cayyolum.com web sitesinin amacı 12 Eylül referandumu yaklaştıkça Yenimahalle Belediyesini yıpratarak bölgede “Evet” oylarını artırmak olduğu” söyleniyor.

Son yalan haber artık işi iyice azıya aldıklarının kanıtı

12 Ağustos 2010 tarihinde cayyolum.com web sitesinde yer alan bir haber aynen şu şekildeydi.

“Her zaman olduğu gibi çevre sakinleri bizi aradılar; ne yapılabilir diye sordular. ÇEKOD’u anlattık. Karşı koyun, dedik. Sonuçta bir gecede iş gerçekleşmiş. Temmuzun sonu, Ağustosun başı. Sakinlerden çoğu tatildeler. Asıl vaveyla döndüklerinde kopacak.

Biri arayan sorumlusunu arayıp bulmuş “Buraya baz istasyonu dikmek için kimden izin aldınız?” diye sormuş.

Cevap “Yenimahalle Belediyesi’nden” diye gelince küplere binmiş. “Ne oluyor?” diye soruyor.

Biz bilemeyiz, dedik. Başkana, daha doğrusu ilgili başkan yardımcısına bir sorun; neler olduğunu onlar size anlatsınlar, biz de öğrenelim, dedik. Çayyolu Haber Bülteni “

Yenimahalle Belediyesinden resmi açıklama geldi

Cayyolum.com web sitesinde yer alan haber üzerine ulaştığımız Yenimahalle Belediye Başkan yardımcısı Şenol Balaban konu hakkında şu açıklamayı yaptı.

“ Belediyelerin herhangi bir yerde baz istasyonu kurulması esnasında yetki vermesi gibi bir durum söz konusu değildir. Ayrıca Yenimahalle Belediyesi olarak her zaman bu konulardaki hassasiyetimiz bilinmektedir. Bu konuya en iyi örnek, Yenimahalle Belediyesinin kısa bir süre önce başlattığı yasal girişimi örnek vermek isterim. Belediyemiz Alacaatlı köyü Topraklık mevkiindeki 235 parsel içinde yer alan Turkcell baz istasyonu tespit edilmiş ve kaldırılması için yasal tebligat yapılmıştır. Yine aynı parselde bulunan Vodafona ait baz istasyonunun kaldırılması içinde yasal işlemlere başlanmıştır”

Şimdi soruyoruz; Çayyolu Haber Bülteni adı altında yayın yapan kişiler; 

1- Bu açıklama karşısında gene sesiz kalmaya devam edecek misiniz? Yoksa çıkıp mertçe yanıldığınızı açıklayacak mısınız? 

2- Yenimahalle Belediyesi hakkında yaptığınız bu haberlerin yetkililerce yalanlanmasına rağmen neden hala CHP’li belediye üzerine yalan haber üretiyorsunuz? Amacınız nedir? 

3- Yoksa Çayyolu Haber Bülteni gazetenizin reklam gelirleri düşünce gizli olarak bir parti ile organik bağ mı kurdunuz? Bu parti acaba AKP’mi?

ÇAYYOLU HABER GAZETESİBu haber 2161 defa okunmuştur.
 Yorumlar -  Yorum ekle

Gönderen: Sabri Delen

cayyolum.com sitesinin son iki aydır Yenimahalle Belediyesi'ne karşı takındığı olumsuz tavır gözümüzden kaçmıyor. Bunun ardında bir çıkar çatışması olduğunu düşünüyoruz. Sizlerden, bu işin ardındaki gerçeği ortaya çıkarmanızı bekliyoruz. (Bölge yayınlarına reklam veren Çayyolu esnafı adına S.D.)

13 Ağustos 2010 Cuma


Gönderen: Semt sakini F.T.

Semt sakini F.T. Neyi paylaşamadığınızı merak ettim.Bildiğim kadarı ile ikiside kişisel dergi ve reklam gelirleriyle ayakta duruyor.Hal böyle oluncada pastayı paylaşmakta sorun çıkıyor.Zaten ülkenin genel durumu da böyle değil mi?Ben daha çoğunu kapayım!.Ben bir anne olarak, aynı amaca(çayyoluna) hizmet edenlerin bile didiştiği bir ortamda 10 yaşındaki oğlumu nelerin beklediğini merak ediyorum, kaygılanıyorum.Gerçekten mücadele edeceğimiz şeyler için birgün çok geç kalacağız...

13 Ağustos 2010 Cuma


Gönderen: Celal Torun

Ayıp yahu, bu kadar olmaz.Adam CHP'li.Geçen Dönem CHP den Belediye meclis üyeliği yaptı.Sizler buralarda yokken eski CHP'li belediye başkanlarıyla burada omuz omuza çalıştı.AKP'li Duyar'ın bir numaralı muhalifiydi."Platformlar" yalakalanırken, Uç direniyordu.Bu eforunuzu birazda AKP eleştirisi için harcayın lütfen.Büyüyelim derken küçülüyorsunuz.Neyi paylaşamadığınızı,arkanızda kimlerin olduğunu herkes biliyor ve birazda gerçekten artık ayıp oluyor,güldürmeyin kendinize..

13 Ağustos 2010 Cuma


Gönderen: Ali Yılmaz

Her gün gelip geçerken o baz istasyonlarını sanki sitemizin çocuk bahçesindeymiş gibi duyumsuyorum, yüreğim yanıyor. Yalnızca Çayyolu'na değil Ankara'ya, ülkemize sahip çıkma zamanıdır. Aklın yolu birdir. Sizi etkili okur ve yazar olmaya çağırıyorum. Yandaş medya yolu yol değil! 13 Eylül'de benim de üye olduğum Cayyolum.com gibi sivil toplum örgütleri sayesinde "Hayır" oyları geleceğimizi bütün olumsuzluklardan doğal olarak baz istasyonlarından kurtaracak.

13 Ağustos 2010 Cuma


Gönderen: Reşat Ünal

Bu siteyi zaman zaman izlerdim. Ama ne olduysa son bir kaç aydır belediyeye çok saldırıyor. Mutlaka bu işin altında bir iş var.Eskiden çankaya belediyesi haberi yapmazdı son zamanlarda onun haberi doldu.

13 Ağustos 2010 Cuma


Gönderen: semt sakini a.t

Siz yokken sayın Uç vardı.Platformu kurdu Çayyyolunu birleştırdı,sizlerde hazıra kondunuz.CHP için çalışan kişiye yalancı yakıştırmanızı kınıyorum.Haberleri araştırın hepsi doğru.

28 Ekim 2010 Perşembe

 Kategorideki diğer haberler 
 
   
  ANKARA HAVA DURUMU

  altın
   ÇOK OKUNANLAR
   YAZARLAR
      Süleyman Yaşar
      Mustafa Tuğrul Turhan
      Misafir Kalem
      Ümit Kardaş
      Oral Çalışlar
      Ayça Şener
      Tuncer Kırhan
      Murat Yetkin
      Murat Belge
      Erol Harputlu
   ÇOK YORUMLANANLAR
   ANKET
Memleketinizin yerel televizyon kanallarını takip ediyor musunuz?
Hayır, izlemiyorum
Arada sırada izliyorum
Evet, takip ediyorum
İlgilenmiyorum/Fikrim yok
Memleketimin yerel kanalı yok
   ŞANS OYUNLARI
21/11/2015
6-11-21-26-33-39
18/11/2015
4-15-25-30-31-10
 
   GAZETELER

   HABER HATTI
   E-POSTA LİSTESİ
Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olun.
E-posta Adresiniz:
 
ANA SAYFA   |   GÜNÜN TÜM HABERLERİ   |   ARŞİV   |   ZİYARETÇİ DEFTERİ   |   KÜNYE   |   REKLAM   |   İLETİŞİM
Çayyolu Haber'de yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.  Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Çayyolu Haber sorumlu tutulamaz. © 2009. Çayyolu Web Tasarım Her Hakkı Saklıdır