Advert
Advert
Advert

Akgül STK'ları yalnız bırakmıyor

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül Mamaklı STK’ları yalnız bırakmıyor.

Akgül STK'ları yalnız bırakmıyor
Akgül STK'ları yalnız bırakmıyor Admin
Bu içerik 220 kez okundu.
Advert

Akgül Koçubabalılar Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen aşure programına katıldı. Çalışmaları hakkında Akgül’e bilgi veren Koçubabalılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ali İhsan...

Akgül Koçubabalılar Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen aşure programına katıldı. Çalışmaları hakkında Akgül’e bilgi veren Koçubabalılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ali İhsan Kılıçoğlu, “Gurbette yaşayan hemşerilerimiz bir dernek çatısı altında toplanarak hasret gideriyor.

Bizler için son derece önemli ve anlamlı böyle bir programda bizleri yalnız bırakmadığınız için size teşekkür ederim” dedi. Yaklaşık 300 üyenin katıldığı aşure programında dernek üyeleri ile birlikte aşure yiyen Akgül, “Aşure birliktir, beraberliktir. Bizi biz yapan içimizdeki tüm farklılıklara rağmen bir araya gelmiş ve huzurla yaşıyor olmaktır” dedi.

Başalanlılar bir dernekte toplanıyor

Cengizhan Mahallesi’nde Yozgat Çekerek Başalan Köyü Derneği’nin açılışına katıldı. Eğitim, sosyal ve kültürel etkinliklerin gerçekleştirileceği derneğin açılışına CHP milletvekilleri, meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaşta katıldı. Dernek yönetimine ve üyelere çalışmalarında başarılar dileyen Akgül, “Sivil toplum kuruluşlarına her zaman destek oluyoruz” dedi. 

STK
Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan flaş açıklamalar
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan flaş açıklamalar
'Adalet Yürüyüşü’nde 8. gün! İŞTE TÜM DETAYLAR
'Adalet Yürüyüşü’nde 8. gün! İŞTE TÜM DETAYLAR