Advert
Advert
Advert

Amedspor: Otobüsümüze el konuldu

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Amedspor Kadın Futbol Takımı’na tahsis ettiği otobüsü geri aldı. Otobüsün neden geri alındığı hakkında bilgi verilmezken Amedspor Yönetim Kurulu karara tepki gösterdi.

Amedspor: Otobüsümüze el konuldu
Amedspor: Otobüsümüze el konuldu Admin
Bu içerik 67 kez okundu.
Advert

BirGün'de yer alan habere göre, bugün öğle saatlerinde geri alınan otobüs belediye araç parkına götürüldü. Amedspor Yönetim Kurulu ise belediyenin kararı hakkında yazılı açıklama yaptı. Olay nedeniyle sporcuların moralinin bozulduğu belirtilen açıklamada, “Zaten tek bir otobüsle ve kısıtlı imkanlarla hizmet veren otobüsümüze bu şekilde el konulması hem kabul edilebilir değil hem de belediyelerin sportif faaliyetlere destek verme sorumluluğu ile bağdaşmamaktadır” denildi.

Amedspor Yönetim Kurulu imzalı açıklama şöyle:

“Bugün saat 13.30 sıralarında uzun bir süredir Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi tarafından kulübümüze tahsis edilen ve 2016-2017 sezonunu lider bitirip 2017-2018 sezonunda Türkiye Kadınlar 1. Ligi’nde mücadele edecek olan Kulübümüz Kadın Futbol takımının ve alt yapı takımlarımızın kullanımında olan servis otobüsü yine Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi tarafından hiçbir gerekçe gösterilmeden el konularak Belediye araç parkına çekilmiştir.

Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eren Erdem'den Mehmet Görmez'e sert eleştiri
Eren Erdem'den Mehmet Görmez'e sert eleştiri
'İsmail Kahraman'a beş milyonluk araç alındı'
'İsmail Kahraman'a beş milyonluk araç alındı'