Advert
Advert
Advert

Ankara Büyükşehir Belediyesi ihale sonuçları

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından proje için açılan ihaleleri kazanan firmalar belli oldu.

Ankara Büyükşehir Belediyesi ihale sonuçları
Ankara Büyükşehir Belediyesi ihale sonuçları
Bu içerik 2722 kez okundu.
Advert

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından daha önce duyurusu yapılarak ihaleye çıkarılan, 'tanıtım materyalleri ve proje standı yapılması, Saray Spor tesisleri antreman sahaları ve çevresi baskılı vinil uygulaması için montajlı mal alımı ile Akyurt Aile Yaşam Merkezi, Bala Hanımlar Lokali ve Gençlik Merkezi iç mekan düzenlemesi projesi için açılan ihaleleri kazanan firmalar belli oldu.

Etüd ve Projeler Dairesi Başkanlığının, Saray Spor Tesisleri antreman sahaları ve çevresi baskılı vinil uygulaması için montajlı mal alımı ihalesini 108 bin 420 lira bedelle, 'İf Medya Reklam Hizmetleri Ticaret' kazandı.

Toplam 3 firmanın teklif verdiği ve bu tekliflerden 2 adedinin geçerli sayıldığı ihale, pazarlık usulü ile 27 Ağustos 2010 tarihinde yapılmıştı.

- ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TANITIM MATERYALLERİ VE PROJE STANDI YAPILMASI MAL ALIMI-

Ankara Büyükşehir Belediyesinin tanıtım materyalleri ve proje standı yapılması işi ihalesini, 197 bin 50 lira bedelle, '2F Tasarım Dekorasyon İnşaat Mühendislik Müşavirlik Organizasyon Reklam' firması kazandı.

Açık ihale usulü ile 3 Eylül 2010 tarihinde yapılan ihale için 1 firma teklif verdi. Komisyon bu teklifi yaptığı değerlendirme sonucu geçerli saydı.

Söz konusu ihale ile alınacak olan malzeme ve miktarları şöyle: 'Stand (1 adet), maket sehpası (1 adet), maket taşıma kutusu (12 adet), sehpa (2 adet), televizyon önü dolap (4 adet), karşılama bankosu (3 adet), bistro masası (4 adet), bar taburesi (12 adet), broşürlük (6 adet), oturma grubu (2 takım), proje tanıtım katalogları (90 bin adet), kentsel dönüşüm kataloğu (15 bin adet), mini dvd çoğaltma (15 bin adet), kağıt çanta (5 bin adet), vinil germe (2 bin metrekare)'

- EGO'NUN MADENİ YAĞ İHALESİ İHALESİ-

EGO Genel Müdürlüğü Otobüs İşletme Dairesi Başkanlığının 50 bin kilogram madeni yağ alımı ihalesini 187 bin lira bedelle, 'Ekinciler Petrol Ürünleri ve Turizm Ticaret Sanayi Limited Şirketi' kazandı.

İşin bitiş tarihi 26 Ocak 2011 olarak belirlendi.

Açık ihale usulü ile 17 Eylül 2010 tarihinde yapılan ihale için toplam 9 firma teklif verdi.

Komisyon başkanlığı yaptığı değerlendirme sonucu bu tekliflerin 6 adedini geçerli saydı.

- YENİ HİZMET BİNASI A-B-C-D BLOK SERGİ VE İÇ MEKAN DÜZENLEME PROJESİ-

Ankara Büyükşehir Belediyesi Etüd ve Projeler Dairesi Başkanlığının yeni hizmet binası A-B-C-D blok sergi ve iç mekan düzenlemesi projesi ihalesi de sonuçlandı.

Pazarlık usulü ile 27 Ağustos 2010 tarihinde yapılan ihaleyi 72 bin lira bedelle, 'Oya Lalik Ertek' kazandı.

İhale için 3 firma teklif vermiş, komisyon bu tekliflerin 1 adedini geçerli saymıştı.

- Akyurt AİLE YAŞAM MERKEZİ, Bala HANIMLAR LOKALİ VE GENÇLİK MERKEZİ İÇ MEKAN DÜZENLEME PROJESİ-

Öte yandan Etüd ve Projeler Dairesi Başkanlığı tarafından pazarlık usulü ile 27 Ağustos 2010 tarihinde ihalesi gerçekleştirilen Akyurt Aile Yaşam Merkezi, Bala Hanımlar Lokali ve gençlik Merkezi iç mekan düzenleme projesi inşaatı ihalesi toplam 57 bin 500 lira bedelle sonuçlandı.

İhaleyi söz konusu bedelli, 'Oya Lalik Ertek (Grup T Tasarım Proje Uygulama) kazandı.

İhale için 3 firma teklif getirmiş, komisyon bu tekliflerin tümünü geçerli saymıştı.

Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehir geri döndü! Maçta 6 GOL vardı...
Başakşehir geri döndü! Maçta 6 GOL vardı...
Protokol kavgasının ardından flaş gelişme
Protokol kavgasının ardından flaş gelişme