Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Ankara'da 24 saatlik su kesintisi

İşte Ankara'da su kesintisi yapılacak ilçeler ve tarihleri..

Ankara'da 24 saatlik su kesintisi
Bu içerik 3014 kez okundu.
Advert

Ankara Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre Keçiören, Etimesgut ve Sincan'ın bazı bölgelerinde 24 saate varan su kesintileri yapılacak.

Ankara Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre Keçiören, Etimesgut ve Sincan'ın bazı bölgelerinde 24 saate varan su kesintileri yapılacak. İşte Ankara'da su kesintisi yapılacak ilçeler ve tarihleri..

Ankara'da içme suyu bağlantı çalışmaları nedeniyle Keçiören, Etimesgut ve Sincan'ın bazı mahallerine 21 ve 22 Mayıs'ta su verilemeyecek.

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, 21 Mayıs Pazartesi 08.00-18.00 saatleri arasında Keçiören'de Dereboyu Mahallesi, Bağlariçi, Baraj, Karakum ve Zül Fazıl mahallelerinde su kesintisi uygulanacak.

Etimesgut'ta Atakent Mahallesi, Ahi Mesut Mahallesi, Alsancak, Payide ve 30 Ağustos Mahallelerinin üst kısımları, Süvari Mahallesi, Topçu Mahallesi, Etiler Cavit Erol Askeri Kışlası ve Sincan'da Atatürk, Plevne, İstasyon, Ahi Evran, Akşemsettin, Malazgirt, Pınarbaşı, Tandoğan, Y. Cimşit, Andiçen, Mareşal Çakmak, Selçuklu, Saraycık, Ertuğrul Gazi ve Osmanlı mahalleleri ise 21 Mayıs Pazartesi saat 08.00'dan başlayarak 22 Mayıs Salı saat 08.00'e kadar su alamayacak

Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6736 sayılı kanun basın açıklaması
6736 sayılı kanun basın açıklaması
Ekonomik güven endeksi 87,8 oldu
Ekonomik güven endeksi 87,8 oldu