Advert
Advert
Advert

Ankara’da oto galericilerine son ÜLTİMATOM!

Büyükşehir Meclisi, kent içindeki 2’nci el oto galerilerin ardından Şaşmaz’daki ağır tonajlı anaçlar ile depolarının da şehir dışına çıkarılması kararını aldı.

Ankara’da oto galericilerine son ÜLTİMATOM!
Ankara’da oto galericilerine son ÜLTİMATOM! Admin
Bu içerik 219 kez okundu.
Advert

GALERİCİLERİN MART ÇIKMAZI

Belediye Meclisi’nin kararı, galericileri ikiye boldü. Akyurt’taki OTONOMİ’ye taşınmak istemeyen galericiler, kapasite yetersizliği ve rant iddialarında bulunurken: OTONOMİ yetkilileri. “Kapasite de var, bütçeye uygun yer de” dedi.

TAŞINMA ÇIKMAZI

Kent içindeki 2. el oto galerileri ile Şaşmaz’daki kamyon ve TIR garajlarının şehir dışına taşınması için verilen süre doldu. Esnafın büyük bölümü taşınmadı.

İKİNCİ YER YOK UNUTSUNLA

Kent içindeki 2. el oto galerilerinin taşınmasıyla ilgili tartışma yeniden alevlenirken. Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, OTONOMİ’ye gitmek istemeyen esnafa sert sözlerle yüklendi.

ÇIKMAYANA MÜHÜR GELİYOR

Ankara’da sekiz yıldır gündemde olan 2’nci el oto galerilerine, şehir dışına taşınmaları için 1 Mart a kadar süre verildi. Belediye Meclisi kararıyla 1 Mart’tan sonra kent içinde faaliyet göstermeye devam eden galerilerin ruhsatları iptal edilerek, işyerleri mühürlenecek.

Galericiler ise Muhalefet partileri olan CHP ve MHP’li milletvekillerinden destek göremedikleri yönünde şikayetçiler…

Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu hafta ne izlesek diyenlere: 9 yeni film vizyona giriyor
Bu hafta ne izlesek diyenlere: 9 yeni film vizyona giriyor
Bakan Eroğlu'dan deprem açıklaması
Bakan Eroğlu'dan deprem açıklaması