Advert
Advert
Advert

Ankara'da uyuşturucu tacirlerine ''Yılbaşı'' darbesi

Ankara Valiliğinden yapılan açıklamada, yılbaşı öncesi polis ekipleri tarafından yapılan uygulama sırasında durdurulan bir araçta 2 bin 74 adet sentetik uyuşturucu madde ele geçirildi.

Ankara'da uyuşturucu tacirlerine ''Yılbaşı'' darbesi
Ankara'da uyuşturucu tacirlerine ''Yılbaşı'' darbesi Admin
Bu içerik 287 kez okundu.
Advert

Ankara'da yılbaşı öncesi polis ekipleri tarafından yapılan uygulama sırasında durdurulan bir araçta 2 bin 74 adet sentetik uyuşturucu madde ele geçirildi.

Ankara Valiliği tarafından yapılan açıklamada, Ankara'da 2 bin 74 adet sentetik uyuşturucu ve uyarıcı nitelikli tabletlerin ele geçirildiği bildirildi. Valilik'ten yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

Ankara Valiliği İl Emniyet Müdürlüğü, Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince, İlimize uyuşturucu madde nakleden ve ticaretini yapan şahısların yakalanması ve suç unsurlarının ele geçirilmesi amacıyla yapılan çalışmalar sonucunda; 26.12.2016 günü Kahramankazan İlçesi Ankara-Bolu yolu Ahievran Caddesi ile Millet Caddesi kavşağında yapılan uygulamada durdurulan bir araçtan, değişik renk ve figürlerde olmak üzere, toplam 2.074 adet sentetik uyuşturucu/uyarıcı nitelikli tabletler ele geçirilmiştir. 

Yakalanan şüpheliler A.Ö.K., M.Y. ve T.Ü., haklarında TCK 188 maddesi gereğince ‘Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak ve Nakletmek’ suçlarından düzenlenen soruşturma evrakı ile birlikte 27.12.2016 günü Kahramankazan Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilmişlerdir.

Uyuşturucu Tacirleri
Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diyanet tek başına devlet gibi! Milyarlar harcadılar
Diyanet tek başına devlet gibi! Milyarlar harcadılar
'Bazen Erdoğan'ı dikkate almamak daha iyi'
'Bazen Erdoğan'ı dikkate almamak daha iyi'