Advert
Advert
Advert

Ankara'nın yeni valisi Ercan Topaca

Ankara valisi Ercan Topaca görevine başladı.

Ankara'nın yeni valisi Ercan Topaca
Ankara'nın yeni valisi Ercan Topaca Admin
Bu içerik 294 kez okundu.
Advert

7 Eylül 2016 tarihli Resmi Gazetede yayınlanan kararname ile Ankara Valiliği’ne atanan ve 20 Eylül Salı günü görevine başlayan Vali Ercan Topaca, Hükümet Konağı önünde Vali Mehmet Kılıçlar, Vali Yardımcıları, Merkez İlçe Kaymakamları, Bölge ve İl Müdürleri tarafından karşılandı.

Daha sonra Vali Mehmet Kılıçlar ile birlikte makama geçen Ankara Valisi Ercan Topaca, bir süre yapılan sohbetin ardından, görevi kendisinden devraldığı Vali Mehmet Kılıçlar’ı uğurladı.

Devir teslim töreninin ardından Vali Yardımcıları, Merkez İlçe Kaymakamları, Bölge ve İl Müdürleri ile bir toplantı yapan Vali Ercan Topaca, Türkiye Cumhuriyeti’nin Başkenti Ankara Valisi olarak göreve başladığı bu günde çalışma arkadaşlarının kendisine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti. Bu görevi kendisine layık gören Sayın Cumhurbaşkanımıza, Sayın Başbakanımıza ve Sayın İçişleri Bakanımıza da şükranlarını sunan Vali Topaca,

“Ankaralılara hizmet etmek için bir fırsat olarak gördüğüm bu görevi devralmaktan onur duyduğumu ifade etmek isterim. Devraldığımız hizmet bayrağını daha ileriye götürmeye gayret edeceğiz. Vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğini sağlamak için devletimizin vermiş olduğu imkânlar ve sorumluluklar çerçevesinde hep birlikte çalışacağız.   İlimizdeki tüm kurum ve kuruluşlarla işbirliği yaparak birlik ve beraberlik, güven ve dayanışma anlayışı içerisinde Başkentimize hizmetimizi sürdüreceğiz.” dedi. 

Ercan Topaca
Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Domatesin kilosu hızla düşüyor
Domatesin kilosu hızla düşüyor
ABD’de yine silahlı saldırı şoku: Çok sayıda ölü var
ABD’de yine silahlı saldırı şoku: Çok sayıda ölü var