Advert
Advert
Advert

ATO’da istifanın perde arkası! Osman Gökçek’e Panora desteği…

Ankara Ticaret Odası’nda (ATO) 8 yönetim kurulu ve 5 yedek yönetim kurulu üyesinin istifasının ardından, dün yapılan ATO Meclis toplantısında Başkan Salih Bezci de istifa etti…

ATO’da istifanın perde arkası! Osman Gökçek’e Panora desteği…
ATO’da istifanın perde arkası! Osman Gökçek’e Panora desteği… Admin
Bu içerik 561 kez okundu.
Advert

Dün yapılan ATO Meclis toplantısı, TOBB’un hazırlattığı 15 Temmuz Darbe girişimi videosuyla başladı. Ardından Başkan Bezci istifa ettiğini duyurdu.

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun İstanbul’da Başbakan Yıldırım ile birlikte olması nedeniyle katılmadığı meclis toplantısına, eski ATO başkanı Sinan Aygün’ün gittiği öğrenildi.

‘Hakkınızı helal edin’

Neden istifa ettiğini açıklamayan Başkan Salih Bezci, “ATO’da 12 sene başkan yardımcısı, 5 sene başkanlık yaptım. Yönetim kurulu başkanlığından bugün istifa ediyorum. Bundan sonra benim ağzımdan ATO aleyhine hiçbir söz çıkmayacak. Bu kurum aleyhinde de kimse konuşmasın. Birlik ve beraberlik içinde olalım. Yönetim kuruluna kim gelirse başarılar diliyorum. Allah onların yanında olsun. Hata ettiysek özür diliyorum, hakkınızı helal edin” dedi.

Melih Gökçek’in oğlu Osman aday

Ankara Ticaret Odası’nda (ATO) yönetim depremi yaşanmasının ardından, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek, ATO Başkanlığı’na adaylığını açıkladı. Kulislerde, Osman Gökçek’i destekleyen isimlerden birinin de ATO eski Başkanı ve CHP eski Milletvekili Sinan Aygün olduğu ifade ediliyor. Sinan Aygün, Salih Bezci ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile birlikte Ankara’nın en ünlü alışveriş merkezlerinden biri olan Panora AVM’nin ortakları arasında yer alıyor.

Kaynak: Yurt Gazetesi

Rifat Hisarcıklıoğlu ATO Salih Bezci Sinan Aygün CHP Melih Gökçek Osman Gökçek Ankara Ticaret Odası
Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'Sık sık Abdullah Gül'ü ziyaret ediyorlar'
'Sık sık Abdullah Gül'ü ziyaret ediyorlar'
Haşim Kılıç'tan 'yeni parti' açıklaması
Haşim Kılıç'tan 'yeni parti' açıklaması