Advert
Advert
Advert

Başbakan Yıldırım: YAŞ atamalarında en önemli kriter...

Başbakan Binali Yıldırım, 2017 YAŞ'a ilişkin konuştu.

Başbakan Yıldırım: YAŞ atamalarında en önemli kriter...
Başbakan Yıldırım: YAŞ atamalarında en önemli kriter... Admin
Bu içerik 68 kez okundu.
Advert

Başbakan Binali Yıldırım, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından siyasileri biraraya getiren 'Yenikapı ruhunun' incindiğini belirterek, “Yenikapı ruhuna ne yazık ki uyum sağlayamayanlar, hatta Yenikapı Ruhunu kaybedenler oldu. Anamuhalefet genel başkanının kontrollü darbe demesi 80 milyonun ruhunu incitti” dedi.

Milliyet'ten Serpil Çekikcan'ın "Başbakan Binali Yıldırım: "Yenikapı ruhu incindi"  başlığıyla (8 Ağustos 2017) yayımlanan yazısı şöyle: 

Yıldırım, Yenikapı buluşmasının yıldönümünde, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından bütün siyasileri biraraya getiren Yenikapı ruhunun incindiğini belirterek, “Yenikapı Ruhu incinmiştir. Yenikapı Ruhuna ne yazık ki uyum sağlayamayanlar, hatta Yenikapı Ruhunu kaybedenler oldu. Anamuhalefet genel başkanı o gün Cumhuriyet tarihimizin en kanlı darbe girişimi deyip, ardından kontrollü darbe deyip tüm inandırıcılığını yitirdi. Bir de çıkıp ‘Yenikapı Ruhunu savunan tek lider benim’ diyor. Keşke böyle olsaydı. Bundan ancak memnuniyet duyardık. Ama siz çıkıp da yalnız 250 şehidimizin ve gazilerimizin değil 80 milyonun ruhunu incittiniz” dedi.

başbakan yıldırım yaş
Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
WhatsApp'ta yeni dönem
WhatsApp'ta yeni dönem
Sokağa çıkma yasağında dünya rekoru Sur'un...
Sokağa çıkma yasağında dünya rekoru Sur'un...