Advert
Advert
Advert

Bira içirilen çocukla ilgili yeni gelişme!

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Kaya'nın, "Gerekli bütün tedbirleri derhal alacağız. Sorumlular hakkında gerekli işlemlerin yapılmasının takipçisi olacağım" diye açıklama yaptığı çocuğun İzmir'de bulunduğu belirtildi. Çocuk bakanlık korumasına alındı.

Bira içirilen çocukla ilgili yeni gelişme!
Bira içirilen çocukla ilgili yeni gelişme! Admin
Bu içerik 69 kez okundu.
Advert

Küçük yaşta bir çocuğa içki ve sigara içirilirken çekilen ve sosyal medyada yayılan görüntülerin ardından çalışma başlatan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, çocuğu devlet korumasına aldı. Bakanlık’tan yapılan açıklamada, “Çocuk İzmir’de bulundu ve sağlık kontrolü yapıldı” denildi.

İnternette dolaşan ve babaanne tarafından çekildiği belirtilen görüntüler tartışma konusu olunca Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, “Gerekli bütün tedbirleri derhal alacağız. Sorumlular hakkında gerekli işlemlerin yapılmasının takipçisi olacağım”diye açıklama yapmıştı.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’ndan bugün konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamada “Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada içki ve sigara içirilirken görüntüleri yayınlanan çocuğumuz bulunmuştur ve şu anda Bakanlığımızın koruması altındadır” denildi.

izmir bira içirilen çocuk
Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akaryakıt istasyonunun tabelasına çarptı: 1 ölü
Akaryakıt istasyonunun tabelasına çarptı: 1 ölü
Avrupa’dan Gülmen ve Özakça çağrısı
Avrupa’dan Gülmen ve Özakça çağrısı