Advert
Advert
Advert

Borç yapılandırmada son gün 31 Ekim

6736 Sayılı Kanun’la düzenlenen bazı borçların yeniden yapılandırılmasında son gün 31 Ekim. Çankaya Belediyesi, vatandaşların borçlarını yapılandırma çalışmalarına iki merkezde birden devam ediyor.

Borç yapılandırmada son gün 31 Ekim
Borç yapılandırmada son gün 31 Ekim Admin
Bu içerik 266 kez okundu.
Advert

6736 Sayılı Kanun’la düzenlenen bazı borçların yeniden yapılandırılmasında son gün 31 Ekim. Çankaya Belediyesi, vatandaşların borçlarını yapılandırma çalışmalarına iki merkezde birden devam ediyor. Vatandaşlar borçlarını yapılandırma işlemlerini, Kızılay’daki Çankaya Belediye Başkanlığı Binası ile Çayyolu Ek Hizmet binasında yapabiliyorlar.

VERGİ MÜKELLEFLERİNE İKRAM EŞLİĞİNDE KOLAYLIK

Mükellef olan vatandaşların emlak vergisi, çevre temizlik vergisi, ilan reklam vergisi, işgal harcı, eğlence vergisi, asfalt katılım payı, ecrimisil ve dava konusu olan borçları yasa gereği faizi ve cezaları silinerek, 18 taksite kadar ödenebilecek. İki ayda bir yapılan ödemeler 36 ay sürerken vatandaş mağduriyeti de önlenecek.

Yapılandırma için başvuran vatandaşlar, işlemleri yapılırken kurulan stantlardan aldıkları sıcak soğuk içecekler ve ikramlar eşliğinde gazetelerini de okuyabiliyorlar.

YAPILANDIRMA NASIL YAPILIYOR

Ankara içinde ikamet eden vatandaşlar, Çankaya Belediye Başkanlığı içerisinde yer alan Mali Hizmetler Müdürlüğü’ne ya da Çayyolu’nda yer alan Ek Hizmet Binası’na gelerek önce adres ve telefon güncellemesi yaparak ilgili formları dolduracaklar.

Ankara dışında bulunan ve süre içerisinde gelemeyecek olan vatandaşlara da kolaylık sağlayan Belediye, evraklarını 0312 458 90 53 no.lu faks yoluyla ilgili birime ilettikten sonra işlemleri çalışanlar tarafından takip edilerek kısa sürede tamamlanacak.

Vatandaşlar ödeme işlemlerini Çankaya Belediyesi’nin resmi internet sitesinin https://ebelediye.cankaya.bel.tr/ adresli linkinden yapabilecekleri gibi Halkbank, Denizbank veznelerinden ve Vakıfbank İnternet Bankacılığı uygulamasıyla yapabilecekler.

borçların yeniden yapılandırılması
Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kütahya'da trafik kazası: 3 ölü
Kütahya'da trafik kazası: 3 ölü
Konya'da aranan kişilere operasyon: 50 gözaltı
Konya'da aranan kişilere operasyon: 50 gözaltı