Advert
Advert
Advert

Bu yıl Altın Kelebek gündemi sarstı

Bu yıl düzenlenen Altın Kelebek ödülleri için düzenlenen programda yaşananlar olumlu olumsuz tepkilerle en çok konuşulan konulardan birisi oldu.

Bu yıl Altın Kelebek gündemi sarstı
Bu yıl Altın Kelebek gündemi sarstı Admin
Bu içerik 255 kez okundu.
Advert

Türkiye’nin televizyon ve müzik dünyasına damga vurmuş isimlerinin ödüllendirildiği “Altın Kelebek Ödülleri 2016” yapılan organizasyonla sahiplerini buldu. Bu yıl 43.’sü düzenlenen “Altın Kelebek Ödülleri 2016” törenine sanat dünyasından bir çok ünlü isim katılırken, gecenin sunuculuğunu Okan Bayülgen ve Pelin Akil Altan yaptı. Mega Star Tarkan da sergilediği çok özel performansla geceye renk kattı. Birbirinden değerli bir çok ismin ödül aldığı gece ile ilgili yazılı basında da olumlu olumsuz bir çok eleştiri yapılırken, bu yıl yapılan Altın Kelebek Ödül töreninin çok konuşulduğu belirlendi.

Altın Kelebek ile ilgili tartışmalar yayıldı ve sosyal medyada çok konuşuldu. Hatta tartışmalara Cumhurbaşkanı Erdoğan bile katıldı. 

Medya Takip Ajansı Interpress’in üç bine yakın ulusal, bölgesel ve yerel gazete ile dergiyi kapsayan araştırmasına göre, “43. Altın Kelebek Ödülleri 2016” ile ilgili adayların belirlendiği Ağustos ayından bu yana yazılı basına 358 haber  yansıdığı tespit edildi.

Altın Kelebek
Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanlığı'ndan Almanya'ya yanıt!
Cumhurbaşkanlığı'ndan Almanya'ya yanıt!
PKK'nın Ağrı Dağı sorumlularından biri öldürüldü
PKK'nın Ağrı Dağı sorumlularından biri öldürüldü