Advert
Advert
Advert

Buz üstünde tehlikeli yürüyüş

Başkent’te önceki gece etkili olan kar yağışı şehri beyaz renge bürüdü. Karın keyfini sürmek isteyen çocuklar Kuğulu Park’a giderken, donan Mogan Gölü üzerinde uyarılara rağmen yürüyen vatandaşlar tehlikeye meydan okudu.

Buz üstünde tehlikeli yürüyüş
Buz üstünde tehlikeli yürüyüş Admin
Bu içerik 234 kez okundu.
Advert

Gölbaşı’ndaki Mogan Gölü, Başkent’te etkili olan soğuk hava nedeniyle tamamen buz tuttu. Göl üzerindeki balıkçı tekneleri ve deniz bisikletleri hareketsiz kaldı. Buz tabakası üzerine çıkan bir grup genç, Ankara oyun havaları ile dans ederken, Arif Uysal adlı bir vatandaş ise köpekleri ile gezinti yaptı.

Derinliği 5 metreyi bulan buz tutan Mogan Gölü'nde kartpostallık görüntüler oluşurken, balık tutmaya gelen vataşlar hayal kırıklığına uğradı. Gölbaşı Belediyesi de göl kenarına vatandaşların buz tabakası üzerine gezinmesinin tehlikeli olduğun dikkat çeken uyarı levhaları astı. Buz tabakası üzerinde köpekleri ile gezen Arif Uysal, “Donmuş göl üzerinde gezmek gayet keyifli. Fakat hiç kimseye tavsiye etmem, çünkü çok tehlikeli" dedi. Uysal, geçtiğimiz günlerde donan Mogan Gölü üzerinde otomobil ve motosikletle tehlikeli bir gezinti yapmıştı.

Mogan Gölü
Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
WhatsApp'ta yeni dönem
WhatsApp'ta yeni dönem
Sokağa çıkma yasağında dünya rekoru Sur'un...
Sokağa çıkma yasağında dünya rekoru Sur'un...