Advert
Advert
Advert

Çayyolu Semt Birimine yeni Koordinatör atandı

Çankaya Belediyesi Çayyolu Semt Koordinatörü olarak atanan Zeynel Atalay, Çayyolu bölge Koordinatörü olarak atandığı günden itibaren de bölgeye hızlı giriş yaptı.

Çayyolu Semt Birimine yeni Koordinatör atandı
Çayyolu Semt Birimine yeni Koordinatör atandı Admin
Bu içerik 961 kez okundu.
Advert

Bölgenin Yenimahalle’den ayrılıp Çankaya Belediyesine bağlanmasından sonra Çayyolu Semt Koordinatörü olarak atanan Zeynel Atalay, Çankaya Belediyesinin birçok biriminde yöneticilik yaptı. Çankaya Belediyesinin birçok biriminde yöneticilik yapan deneyimi ve birikimi yüksek Atalay, Çankaya Belediyesi Çayyolu Semt Koordinatörü olarak atanmadan önce Çankaya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü olarak görev yapıyordu.

Çayyolu’nda çöp sorun olmamıştı

Bilindiği gibi 2012 yılında Çayyolu’nun Yenimahalle Belediyesi sınırlarından alınarak Çankaya Belediyesi sınırları içine katılması bölgede zaman zaman sorunlara neden olmuştu. Özellikle emlak vergisi konusunda yaşanan sorunlar bölge halkını isyan ettirme noktasına getirmişti. Fakat Çayyolu Semt Koordinatörü olarak atanan Zeynel Atalay’ın o dönemde Çankaya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü olması bölgeye hızlı giriş yapmasını sağlamış bu durumda Çayyolu bölgesinin çöp toplanması konusunda sorun yaşanmamasını sağlamıştı.

Çayyolu’na yakışan yönetici

Çankaya Belediyesi Çayyolu Semt Koordinatörü olarak atanan Zeynel Atalay, Çayyolu bölge Koordinatörü olarak atandığı günden itibaren de bölgeye hızlı giriş yaptı. Özellikle Çayyolu bölgesindeki sivil toplum örgütleri başta olmak üzere muhtarlar ve vatandaşlarla sıcak ilişkiler kuran Atalay, herkesime belediyenin en iyi ve en hızlı şekilde ulaşması için gayret göstermesi bölge insanı tarafından takdirle karşılanıyor.

Ortak paydamız Çayyolu

Göreve başladığı gün yaptığı toplantıda “Minimum maliyetle, minimum sürede maksimum hizmet vermenin çabası içerisinde olacağız. En büyük amacımız Çayyolu Semt Birimine gelen bir tek vatandaşımızın bile buradan yüzü asık olarak ayrılmaması, herkesin işini halletmiş bir şekilde yüzü gülerek ayrılmasıdır. Ortak paydamız Çayyolu. Çayyolu’nun hak ettiği hizmetleri alabilmesi için çaba harcayacağız” dedi.

Çayyolu Haber Dergisi Koordinatörü başarılar diledi

Çankaya Belediyesi Çayyolu Semt Birimi Koordinatörü olarak atanan Zeynel Atalay’ı makamında ziyaret eden Çayyolu Haber Dergisi Koordinatörü ve Çayyolu Medya Çalışanları Derneği Başkan Yardımcısı Erol Harputlu, Atalay’a başarılar dilerken bölgenin sorunları hakkında da bilgi verdi.

Çayyolu Çayyolu Semt Birimi Zeynel Atalay
Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Memur zammında uzlaşma sağlandı! İşte alınacak zam oranları
Memur zammında uzlaşma sağlandı! İşte alınacak zam oranları
İtalya'da deprem: Ölü, yaralı ve denizin altında kalanlar var!
İtalya'da deprem: Ölü, yaralı ve denizin altında kalanlar var!