Advert
Advert
Advert

Çayyolu'ndaki Vip Spor üyelik iptali sonrası para ödemiyor

Çayyolu'nda bulunan VİP Spor kulübü üye olduktan sonra iptal edilen üyeliklerin parasını ödemediği iddia ediliyor.

Çayyolu'ndaki Vip Spor üyelik iptali sonrası para ödemiyor
Çayyolu'ndaki Vip Spor üyelik iptali sonrası para ödemiyor Admin
Bu içerik 861 kez okundu.
Advert

Çayyolu Haber'e gelen yoğun şikayetlerden, Meksika Caddesinde faliyet gösteren Vip Spor Merkezine üye olan birçok vatandaşın parasının geri ödenmediğinden dolayı madur oldukları iddia edildi.

Çayyolu Haber'i arayan Anıl S., "Vip Spor üyelik iptali sonrası paramı geri ödemiyor. Tesis aşırı kalabalık. Çalışan insanlar olarak mesai sonrası birkaç kere gittik. Bırakın koşu bandına çıkmayı, üzerinizi değiştirecek yer bile bulmak imkansız. Bu yüzden üyeliğimizi iptal ettirmek istedik. 3 ay önce iptal dilekçemizi vermemize rağmen peşin olarak verdiğim iki kişilik paramı geri alamadım. Her aradığımızda ileri bir tarihte paramızı alacağımız söyleniyor. Üye olduğumuzda 15 gün içerisinde üyelik iptalinde paranın 1 ay içerisinde geri ödeneceği söylendi. Sözleşmede de yazan buydu. Fakat ödenen tek kuruş dahi yok. (3 ay oldu)" diyor.

Şikayetvar'a da yazdığını da söyleyen Onur A. ise şunları anlatıyor, "10.04.2017 tarihinde kayıt yaptırmış olduğum Vip Spor'dan 1 gün sonra salonun aşırı kalabalık olmasından dolayı üyeliğimin iptali için yetkili kişilere üyelik iptal dilekçesi verdim, nakit ödemiş olduğum 1 yıllık üyelik ücretimin iadesini ise 1 ay sonra ödeyeceklerini söylediler. Bu sürenin sözleşmede yazmadığını neden 1 ay sonra olduğunu sorduğumda yeterli bir cevap veremediler ve sürecin bu şekilde işlediğini söylediler. 

Haklarında bir çok şikayet okumuş olduğum bu firmaya güvenemedim. Paramı ödeyeceklerine dair yazılı bir evrak istediğimde hiçbir şey vermek istemediler ve "dilerseniz mahkemeye başvurabilirsiniz sadece sizin için süre uzar" yanıtını aldım. Profesyonellikten uzak çalışanları ve sadece üye olana kadar ilgili davranan, iptal etmek isteğinde de ücretini geri ödemeyen, insanları mağdur eden bir yapıya sahipler.

Yine şikayetvar'a yazan Filiz T. ise şunları yazmış, "Üyesi olduğum eryaman Vip Spor salonunda en son yaşadığım olaydan dolayı üyeliğimi iptal ettireceğim ve yasal platformda haklarımı arayacağım. 

Üyelik iptali için başvurduğumda benden ya doktor raporu getireceksin ya da ikamet değişikliği yapman gerekir diyerek zora koşuyorlar doktor raporumu getirdim hipoglisemim var benim ona rağmen üyelik iptalini gerçekleştirmeyerek bir de işi yokuşa sürüyorlar. Kredi kartıyla ödeme gerçekleştirmeme rağmen ne kadar oyalasak kar diye düşünüyorlar. Üstelik bir de yüzde 10 banka kesiyor bizden diye üzerine de utanmasalar para isteyecekler. Sanırım beklentilerinin üzerinde iş yaptıkları için şımarık davranış içindeler. Üye olana kadar size kul köleler ama sonrasında dediğimiz dedik davranış içindeler ve her işlem için sizden ücret talep etmekteler.

VİP Spor hakkında yoğun şikayet var

Çayyolu Haber'in Google'da yaptığı "VİP Spor şikayet" araması sonucu VİP Spor hakkında Şikayetvar'da benzer konularda şikayetlerin bulunduğu görüldü. Burcu P.'nin yazdıklarına göre,"M***** ismindeki trainerin özel ders saatine denk gelen antrenmanımda çalıştığım alandan beni çıkardı. Antrenmanımı yarıda kesen saygısız adamın saati 20 TL ve iletişim nedir bilmiyor. İki yıldır severek geldiğim salondan en kısa sürede bu adam yüzünden üyelik iptali yaptırıp ayrılacağım ve tüm mecralarda da duyuracağım" diyor.

Vip Spor Gerek Çalışan Profili Gerekse Yönetici Dedikleri Kişi Profili Çok Saygısız...

Şikayetvar'a yazan ÖmerU. ise şunları yazmış,"Mart 2016 tarihinden beri üyesi olduğum eryaman vip spor salonunda en son yaşadığım olaydan dolayı üyeliğimi iptal ettireceğim ve yasal platformda haklarımı arayacağım. Gerek çalışan profili gerekse yönetici dedikleri kişinin avam ve saygısız davranışları çok çirkindi. Sanırım beklentilerinin üzerinde iş yaptıkları için şımarık davranış içindeler. Üye olana kadar size kul köleler ama sonrasında dediğimiz dedik davranış içindeler ve her işlem için sizden ücret talep etmekteler.

şikayet VİP Spor Çayyolu Eryaman
Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Memur zammında uzlaşma sağlandı! İşte alınacak zam oranları
Memur zammında uzlaşma sağlandı! İşte alınacak zam oranları
İtalya'da deprem: Ölü, yaralı ve denizin altında kalanlar var!
İtalya'da deprem: Ölü, yaralı ve denizin altında kalanlar var!