Advert
Advert
Advert

Çelik'ten dikkat çeken 'Şemdinli' mesajı!

Çelik Erişçi dün Şemdinli'de 10 asker ve 8 sivilin şehit olmasının ardından Twitter hesabından bir video yayınladı. Çelik'in videosu çok konuşuldu.

Çelik'ten dikkat çeken 'Şemdinli' mesajı!
Çelik'ten dikkat çeken 'Şemdinli' mesajı! Admin
Bu içerik 309 kez okundu.
Advert

Çelik Erişçi, bugün Şemdinli'de 10 asker ve 8 sivilin şehit olmasının ardından Twitter hesabından bir video yayınladı ve 'Ne kadar duyarlı bir sanatçıyım. Şehitlere rahmet ailelerine başsağlığı diledim ve konu çözüldü.' diye konuştu.

Çelik'in mesajı şöyle:

"Bütün şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Geride kalan elemli ve acılı ailelerine başsağığı diliyorum, Allah sabırlar versin. Böylece tüm toplumun takip ettiği sosyal medya önünde mesajımı vererek sanatçı duyarlılığımı göstermiş oldum. Biraz sonra maçı izleyip, çekirdek yeyip kola içerken kimsenin haberi olmayacak. Ama herkes bizim ne kadar duyarlı olduğumuzu ve mesaj verdiğimizi görecek.

Böylece toplumu kandırmış olacağız. Kendimizi de kandırmış olacağız. Toplum kendini kandırıyor, insanlar birbirlerini kandırıyor. Bakalım bu kandırmacayla ne kadar yol alacağız. Allah vatanımızı milletimizi korusun. Vatanıma barış, sağlık ve huzur getirsin, tüm kalbimle diliyorum. Ama her şeyden önce hepimize akıllar fikirler versin inşallah."

PKK Hakkâri'nin Şemdinli ilçesindeki Durak karakolunun olduğu bölgeye bomba yüklü araçla saldırı düzenlemiş, saldırıda 10 asker şehit olurken, 8 vatandaş yaşamını yitirmişti.

Çelik
Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehir geri döndü! Maçta 6 GOL vardı...
Başakşehir geri döndü! Maçta 6 GOL vardı...
Protokol kavgasının ardından flaş gelişme
Protokol kavgasının ardından flaş gelişme