Advert
Advert
Advert

CHP Keşan'dan 'Adalet Yürüyüşü'ne destek

Edirne'nin Keşan İlçesi'nde CHP'liler Kılıçdaroğlu'nun başlattığı 'Adalet Yürüyüşü'ne destek verdi.

CHP Keşan'dan 'Adalet Yürüyüşü'ne destek
CHP Keşan'dan 'Adalet Yürüyüşü'ne destek Admin
Bu içerik 104 kez okundu.
Advert

Ünsal YÜCEL/ KEŞAN (Edirne),()- Edirne'nin Keşan İlçesi'nde, CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun tutuklanmasına tepki göstermek amacıyla CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun öncülüğünde başlatılan yürüyüşe destek için etkinlik düzenlendi.

CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun tutuklanması ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yürüyüş çağrısına, CHP Keşan İlçe Başkanlığı'ndan da destek geldi. Parti binasında toplanan yaklaşık 50 kişi, ellerinde 'adalet' yazılı dövizlerle sloganlar atarak Cumhuriyet Meydanı'na yürüdü. Etkinliğe, Keşan Belediye Başkanı CHP'li Mehmet Özcan ve bazı STK temsilcileri de katılarak destek verdi.

CHP Keşan İlçe Başkanı Erdoğan Gümülcineli, Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı önünde basın açıklaması yaptı. Gümülcineli, "Ülkemizde adalet istiyoruz hukuk istiyoruz. Bu ülkede düşünce özgürlüğü istiyoruz. İlk kez Türkiye bu kadar ağır bir tabloyla karşı karşıya" dedi. Grup, basın açıklamasının ardından sloganlar atarak dağıldı.chp keşan adalet yürüyüşü chp kılıçdaroğlu enis berberoğlu
Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Sinagog önünde İsrail protestosu 
 Sinagog önünde İsrail protestosu 
TT Arena'da protesto
TT Arena'da protesto