Advert
Advert
Advert

Cirque du Soleil denize iniyor

MSC Cruises, Quebec merkezli sanatsal eğlence alanında dünya lideri olan Cirque du Soleil ile uzun süreli bir ortaklık kurarak, denizde eğlence alanında yeni standartları belirliyor. 20 milyon Euro’luk bir yatırım yapılarak, son teknoloji ürünü, yeni nesil mega gemilerden Meraviglia ile Temmuz 2017’den itibaren, Cirque du Soleil şovları denize iniyor.

Cirque du Soleil denize iniyor
Cirque du Soleil denize iniyor Admin
Bu içerik 298 kez okundu.
Advert

Bu şovları başka yerde göremeyeceksiniz

Her bir Meraviglia sınıfı gemi içerisinde, Cirque du Soleil şovları 10 yıl boyunca devam edecek ve her gemide MSC Cruises’a özel geliştirilen, 2 özel şov sunulacak. Gemilerde sunulan bu özel şovlar dünyanın başka hiçbir yerinde gösterime sunulmayacak. Kurulduğu 1984 yılından bu yana toplam 39 özel şov organize etmiş olan Cirque du Soleil, MSC Meraviglia gemisinde 6 gece boyunca, her akşam sadece MSC Cruises misafirlerine eşsiz 2 şov sunuyor olacak.

15 profesyonel performans sanatçısının katılımı ile gerçekleşecek her şov, yaklaşık 35 dakika sürecek. MSC Meraviglia, ilk seferine Haziran 2017’de Akdeniz seyahati olarak başlayacak, Temmuz ayı itibariyle de şovlar start alacak. Bu gemiden sonra 2019, 2020 ve 2021 yıllarında üretilecek olan üç Meraviglia sınıfı gemilerde de Cirque du Soleil şovları için ayrılmış özel bir salon bulunacaktır.

Denizde bu tecrübeyi yaşayan ilklerden olabilirsiniz

MSC Meraviglia’nın ilk seferi ve yaz dönemi için satışlara başlanmıştır. Siz de denizde, dünyanın en iyi animasyon gruplarından Cirque du Soleil’i ilk defa seyretmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Cirque du Soleil şovları için yemekli oturum talep ederseniz kişi başı 35 Euro veya kokteyl eşliğinde şovu seyretmeyi arzu ederseniz, önceden rezervasyon yaptırmak kaydıyla kişi başı 15 Euro’ya şovu seyredebileceksiniz.

Cirque du Soleil Hakkında

İlk kez Guy Laliberte önderliğinde, 1984 yılında 20 sokak sanatçısı ile birlikte kurulan Cirque du Soleil, şu anda yüksek kaliteli sanatsal eğlence sunan Quebec merkezli büyük bir organizasyon haline gelmiştir. Şirketin toplam çalışan sayısı yaklaşık 4,000 kişi olmakla birlikte, bünyesinde 50 farklı ülkeden 1,300 performans sanatçısı bulunmaktadır. Cirque du Soleil, bugüne kadar altı kıtada 40’ten fazla ülkede, 300’ün üzerinde şehirde, 155 milyondan fazla izleyiciye harika ve eşsiz bir deneyim yaşatmıştır.

MSC Cruises Cirque du Soleil
Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş hazırlık maçında farklı mağlup
Beşiktaş hazırlık maçında farklı mağlup
İBB'den uyarı: Gece saat: 03.00'te kuvvetli yağış bekleniyor
İBB'den uyarı: Gece saat: 03.00'te kuvvetli yağış bekleniyor