Advert
Advert
Advert

"Çocuklarla ne yapsak?" diye düşünmeyin!..

ANKAmall, Çocuk Kulübü ile minikleri sevindirmeye, öğretip eğlendirmeye devam ediyor…

Admin
Bu içerik 306 kez okundu.
Advert

Sosyal, kültürel ve eğlenceli etkinlikleriyle ön plana çıkan ANKAmall, Çocuk Kulübü etkinlikleriyle de minikleri sevindirirken gelişimlerine katkı vermeye devam ediyor. Seyirlik etkinlikler yanında eğitici ve öğretici aktiviteler de miniklere yenidünyaların kapılarını aralıyor.

Anne babaları ‘Çocukları nasıl eğlendirsek, ne yapsak’ düşüncesinden kurtaran Çocuk Kulübü, aileleriyle birlikte alışveriş merkezine gelen miniklere özel eğitmenler gözetiminde çeşitli eğitsel oyunlarla güzel vakit geçirmelerini sağlıyor.

Nesli tükenmekte olan hayvanları tanıyalım

Ekim ayı boyunca yapılacak atölye etkinliklerine gelen çocuklar nesli tükenmekte olan hayvanları tanıyor, geleceklerine sahip çıkıyor. Minikler,Caretta Caretta anahtarlık, goril kapı süsü, kavanoz penguen, fil magnet, pelikan kitap ayracı gibi atölyelerle hem hayvanları tanıyacak hem de el becerilerini geliştirecekler. Atölyeler bununla sınırlı kalmayacak, terzilik ve mutfak atölyeleri ile de eğlenceli eğitim süreci devam edecek.

Seyirlik masallar düşler sahnesinde

Zengin aktiviteler arasında dileyen çocuklar sevilen masalların içine girerek hayal dünyalarını geliştirirken bir araya geldikleri diğer çocuklarla sosyalleşme imkanı da bulacaklar. Tüm etkinliklerin ücretsiz olduğu alışveriş merkezinde bu ayın sürprizi “Oz Büyücüsü” ve “Nasrettin Hoca” Ekim ayı sonuna kadar devam edecek.

Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Arda Turan'dan Barcelona mesajı
Arda Turan'dan Barcelona mesajı
Toplam kırmızı et üretimi II.çeyrek döneminde 260 683 ton olarak tahmin edildi
Toplam kırmızı et üretimi II.çeyrek döneminde 260 683 ton olarak tahmin edildi