Advert
Advert
Advert

Cuma Günü Ankara Karanlığa Gömülecek!

Ankara'da, 25 Kasım 2016 Cuma günü 12 ilçede bazı bölgelere, belirli saatlerde elektrik verilemeyecek.

Cuma Günü Ankara Karanlığa Gömülecek!
Cuma Günü Ankara Karanlığa Gömülecek! Admin
Bu içerik 514 kez okundu.
Advert

Ankara'da, 25 Kasım 2016 Cuma günü 12 ilçede bazı bölgelere, belirli saatlerde elektrik verilemeyecek.

Başkent Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre,  25 Kasım 2016 Cuma günü Ankara'nın  Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Gölbaşı, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Polatlı, Sincan, Yenimahalle ilçelerinde bazı mahallelere çeşitli saatlerde elektrik kesintisi uygulanacak.

Belirtilen saatler dışında teknik ve idari zorunluluklardan dolayı ilan edilen enerji kesme ve enerji verme zamanlarında değişiklik olabileceği kaydedildi.

İşte detaylarıyla elektrik verilmeyecek olan bölgeler:  

Ankara ili ÇAMLIDERE ilçesinde 09:00 - 17:00 saatleri arasında planlı bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle Ahatlar, Buğralar, Doğanlar, Dörtkonak, Eldekler, Tatlak, Bükeler, Elvanlar, Özmüş, Sarıkavak, Yahşihan, Yoncatepe bölgelerinin bazı kısımlarına enerji verilemeyecektir.

Ankara ili ÇANKAYA ilçesinde 09:00 - 16:00 saatleri arasında planlı bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle Harbiye, Öveçler, Sokullu Mehmet Paşa, Metin Akkuş, Osman Temiz,  bölgelerinin bazı bölümlerine enerji verilemeyecektir.

Ankara ili ÇUBUK ilçesinde 09:00 - 14:00 saatleri arasında planlı bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle Yavuz Selim Mahallesi bazı bölgelerine enerji verilemeyecektir.

Ankara ili GÖLBAŞI ilçesinde 09:00 - 17:00 saatleri arasında planlı bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle Ahlatlıbel, İncek, Taşpınar, Bahçelievler, Kızıcaşar ve Sarıkavak bölgelerinin bazı bölümlerine enerji verilemeyecektir.

Ankara ili KALECİK ilçesinde 09:00 - 14:00 saatleri arasında planlı bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle Ahikemalşenyurt, Cumasaray,Çanşa Kale, Halilağa Tabakhane, Yenidoğan Yeşilyurt Mahallesi bazı bölgelerine enerji verilemeyecektir.

Ankara ili KAZAN ilçesinde 09:00 - 17:00 saatleri arasında planlı bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle İmrendi-Orhanevibölgesine enerji verilemeyecektir.

Ankara ili KEÇİÖREN ilçesinde 10:00 - 18:00 saatleri arasında planlı bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle Sancaktepe bölgelesinin bazı bölümlerine enerji verilemeyecektir.

Ankara ili KIZILCAHAMAM ilçesinde 09:00 - 17:00 saatleri arasında planlı bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle Uğurlu köyüne enerji verilemeyecektir.

Ankara ili MAMAK ilçesinde 09:00 - 17:00 saatleri arasında planlı bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle Derbent, Araplar, Dostlar, Köstence, Üreğil,  Yeni Bayındır ve Küçük Kayaş bölgelerinin  bazı sokaklara enerji verilemeyecektir.

Ankara ili POLATLI ilçesinde 09:00 - 15:00 saatleri arasında planlı bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle  Yeni, Avşar, Üçevler, Gençali, Satıoba köylerinin bazı bölümlerine enerji verilemeyecektir.

Ankara ili SİNCAN ilçesinde 09:00 - 17:00 saatleri arasında planlı bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle Fevzi Çakmak, Mustafa Kemal, Anayurt, Yenikayı ve Erkesu bölgelerinin bazı bölümlerine  enerji verilemeyecektir.

Ankara ili YENİMAHALLE ilçesinde 09:30 - 17:30 saatleri arasında planlı bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle Susuz bölgelerinin bazı bölümlerine enerji verilemeyecektir.

Elektrik
Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
WhatsApp'a çıkartma özelliği geliyor
WhatsApp'a çıkartma özelliği geliyor
McDonald's 169 şubesini kapatıyor
McDonald's 169 şubesini kapatıyor