Advert
Advert
Advert

Demirkol: Şarkıyla, marşla uğraşacağınıza bıçakla uğraşın

Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Beşiktaş - Konyaspor Süper Kupa maçının sonrasında maçı yorumladı.

Demirkol: Şarkıyla, marşla uğraşacağınıza bıçakla uğraşın
Demirkol: Şarkıyla, marşla uğraşacağınıza bıçakla uğraşın Admin
Bu içerik 78 kez okundu.
Advert

Tribünlerde başlayan olaylar, taraftarların sahaya girmesi ve de sahanın içerisine 'kelebek' diye tabir edilen bıçağın atılmasını yorumlayan Demirkol isyan etti. "Milletin şarkısıyla, türküsüyle uğraşacağınıza elindeki bıçakla uğraşın" diyen Demirkol, "Çok net söylüyorum, birileri ortalığı karıştırmak istiyor" diye konuştu.

Süper Kupa sırasında yaşanan şiddet olaylarına tepki gösteren Mehmet Demirkol, "Bu konuda ihmali olanların, hakemi de dahil olmak üzere tamamının hakkında soruşturma açılması lazım. Sahada bıçak varken, 40 kişide sahaya girmeye çalışırken nasıl olur maçı oynatmaya çalışırsın. Konyalılar bana kızmasın. Şampiyonluğunuzu kutluyorum. Olaylara karışmayan bütün seyircileri kutluyorum. Karışanları kutlayamam o kadar da değil. Siz de kutlamayın. Dışarı atın hep beraber kutlayalım. Milletin söylediği şarkıyla türküyle marşla uğraşacağınıza elindeki bıçakla uğraşın." dedi.

"Herkes gidip paşa paşa pasolig alıyor. Kurallara uyuyor mu? Kurallara uyan seyirciler fazlalık değil mi? Onların haklarına neden tecavüz ediyorsunuz. Derdiniz ne?" diye soran Demirkol, "Kızım 7.5 yaşındaydı maça gidecekti. 15 gün uğraştım. Adam bıçakla içeri giriyor. bu kız çocuğunun ne zararı olur? Bundan daha büyük bir maç mı olur? Türkiye'nin bir numaralı maçı. Birileri olay çıkarmaya çalışıyor. Çok net söylüyorum. Bu kadarı olamaz çünkü. Ortalığı karıştırmak istiyorlar. Geçen sene de oldu. Süper Kupa maçında oldu. Kupa finalinde oluyor. Pasoligsiz maçlarda daha fazla olur. Benim işim değil. Kim göreviyle lütfen üzerine eğilsin. Konyaspor kupa kazandı. Mustafa Reşit Akçay madalyasıyla basın toplantısına katılıyor. Hakediyor. Oyuncular da hakediyor. Bak maçlara kimse gitmiyor." diye konuştu.

Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Maçka İlçe Jandarma Komutanı ile ilgili flaş gelişme
Maçka İlçe Jandarma Komutanı ile ilgili flaş gelişme
"Sağlıkta cevaplar vahim"
"Sağlıkta cevaplar vahim"