Advert
Advert
Advert

Enis Berberoğlu'ndan 'Adalet Mitingi' mesajı

CHP'li vekiller Enis Berberoğlu'nu ziyaret etti.

Enis Berberoğlu'ndan 'Adalet Mitingi' mesajı
Enis Berberoğlu'ndan 'Adalet Mitingi' mesajı Admin
Bu içerik 159 kez okundu.
Advert

CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz ve CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, İstanbul Maltepe Cezaevi'nde tutuklu bulunan CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nu ziyaret etti.

Maltepe Cezaevi'nde Berberoğlu ile iki saat görüşen milletvekillerinden CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın açıklamada bulundu. Berberoğlu'nun büyük bir kumpasla karşı karşıya kaldığını, Berberoğlu’nun yasalara ve Anayasa'ya aykırı olarak tutuklu bulunduğunu söyledi.

Akın, “Sayın Berberoğlu’nun morali çok iyi. Adalet yürüyüşümüzün barışçıl ve anlamlı yürüyüş olduğuna inanıyor. Adalet yürüyüşümüzün kendisi için değil, herkes için yapıldığını, bu ülkeye adaletin gelmesi için yapıldığını bildiğini söylüyor. Haksız, hukuksuz, temelsiz tutuklanmasından sonra Genel Başkanımızın bu yürüyüşü başlatmasını ve her kesimden destek almasını çok önemsiyor ve gurur duyuyor. Adaletin tecelli edeceğinden emin” diye konuştu. CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz de ziyarete ilişkin uzun uzun konuşma imkanı bulduklarını söyledi.

enis berberoğlu cezaevi ziyaret Ahmet Akın Barış Karadeniz Çetin Arık adalet mitingi
Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
WhatsApp'ta yeni dönem
WhatsApp'ta yeni dönem
Sokağa çıkma yasağında dünya rekoru Sur'un...
Sokağa çıkma yasağında dünya rekoru Sur'un...