Advert
Advert
Advert

Erdoğan'dan şok sözler

CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, Erdoğan'ın Necdet Özel'e "IŞİD bize kötülük yapmaz" dediğini söyledi.

Erdoğan'dan şok sözler
Erdoğan'dan şok sözler Admin
Bu içerik 151 kez okundu.
Advert

CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, IŞİD'in 3 yıl önce Türkiye'nin Musul Başkonsolosluğu baskını sırasında dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan ile dönemin Genelkurmay Başkanı Necdet Özel arasında geçtiğini iddia ettiği bir diyaloğu paylaştı. Çiçek, Erdoğan'ın Necdet Özel'e "IŞİD bize kötülük yapmaz" dediğini söyledi.

CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, Erdoğan’ın, "Konsolosluğu basacaklar, takviye edip engel olalım" diyen Org. Özel’e, "IŞİD bize böyle bir kötülük yapmaz, siz başka işlerle uğraşın” dediğini öne sürdü.

'BİLGİ MECLİS TUTANAKLARINA DA YANSIDI'

Hürriyet'ten Turan Yılmaz'ın haberine göre; Çiçek, Serbest Bölge Yasası’nın önceki gece Meclis’teki görüşmeleri sırasında paylaştığı ve Meclis tutanaklarına da yansıyan bu bilginin kaynağının Necdet Özel olduğunu belirterek şunları söyledi:

"Bu görüşme, benim cezaevinden tahliyemin ardından, kendisine tahliye sürecindeki olumlu katkıları, motivasyon desteği nedeniyle teşekkür ziyaretimde gerçekleşti. Eylül 2014’teki bu görüşmede konu da asker-iktidar ilişkileri kapsamında açılmıştı."

Recep Tayyip Erdoğan IŞİD Necdet Özel
Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Almanya İncilik'e alternatif üsleri belirledi
Almanya İncilik'e alternatif üsleri belirledi
Türkiye Booking'in faaliyetlerini durdurdu!
Türkiye Booking'in faaliyetlerini durdurdu!