Advert
Advert
Advert

Erdoğan'ın akıl hocası Alevileri hedef aldı

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın 'hocam' dediği Kadir Mısıroğlu, Alevileri hedef aldı.

Erdoğan'ın akıl hocası Alevileri hedef aldı
Erdoğan'ın akıl hocası Alevileri hedef aldı Admin
Bu içerik 304 kez okundu.
Advert

Kadir Mısıroğlu, Alevilere yönelik “Türksen Türklüğünü bil, Müslümansan Müslümanlığını bil. Seni hangi kategoriye koyayım? Namaz yok, oruç yok” ifadelerini kullandı.

Kadir Mısıroğlu, yayımlanan videosunda “Bugünkü Alevilerin başkaldırmaları, işte bu hareketlerin içinde, ‘Sen Yavuz Sultan Selim nasıl dersin?’ nasıl demem ulan! Benim milli tarihimin en büyük şahsiyeti, çatlasan da patlasan da. Sen kimsin ulan?” diyerek Alevilere yüklendi.

“NAMAZ YOK, ORUÇ YOK, BİN BİR YALAN, BİN BİR REZİLLİK”

“Tarih boyunca millete arkadan hücum etmişsin. Türksen Türklüğünü bil, Müslümansan Müslümanlığını bil” diyen Mısıroğlu, Alevilere yönelik hakaretlerini şöyle sürdürdü:

“Seni hangi kategoriye koyayım? Namaz yok, oruç yok. Bin bir yalan, bin bir rezillik. Ondan sonra en iyi Müslüman benim. Müslümanlık, Hıristiyanlık değil. Haftada bir defa kiliseye gidiyo onlar, sen haftada bir sefer camiye gitmiyorsun. Sözüm bütün Aleviler için değil. Bunların böyle Alevi adını taşıyan dinsizleri için.”

METEOROLOJİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN MISIROĞLU’NA DESTEK

Alevileri hedef alan Mısıroğlu’na Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden destek gelmesi dikkat çekti. Meteoroloji Genel Müdürlüğü resmi Twitter hesabının Kadir Mısıroğlu'nun yayınladığı hakaret videosunu “beğendiği” daha sonra hesabın “beğeniyi” geri aldığı dikkat çekti.

Tayyip Erdoğan Kadir Mısıroğlu
Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son halini görenler şaşkınlığını gizleyemiyor
Son halini görenler şaşkınlığını gizleyemiyor
İçme suyu şebekesi patladı, yollar su altında kaldı
İçme suyu şebekesi patladı, yollar su altında kaldı