Advert
Advert
Advert

Feng Shui ve Astroloji Rüzgarı Esti

Feng Shui ve Çin Astrolojisi üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştiren Saliha Güner, astroloji ve felsefeye dair her detayı Next Level ziyaretçileri ile buluşturdu.

Feng Shui ve Astroloji Rüzgarı Esti
Feng Shui ve Astroloji Rüzgarı Esti Admin
Bu içerik 221 kez okundu.
Advert

Saliha Güner’in sohbeti eşliğinde gerçekleşen etkinlikte misafirler, doğada var olan yaşam enerjisini, yaşanılan mekanlarda harekete geçirme yöntemlerini gösteren eski bir Çin öğretisi olan Feng Shui felsefesi hakkında bilgi aldı.

Her yıl bir hayvan sembolü ile temsil edilen Çin astrolojisi hakkında da merak edilenleri yanıtlayan Saliha Güner, Çin astrolojisinin yeni yıl üzerindeki etkisi ve burçlar hakkında da bilgi verdi. 28 Ocak 2017 de horoz yılına girileceğini belirten Saliha Güner, “horoz yılı; iyimserlik, yenilik ve ilerlemenin sembolüdür” dedi. Misafirlere tavsiyelerde de bulunan Güner, “Horoz yılı daha fazla egzersiz yapmak, diyet izlemek ve kilo vermek için iyi bir yıl demektir” dedi.

Next Level Alışveriş Merkezi: Prestijli konumu ve ödüllü mimarisi ile Ankara’nın ilk karma yaşam projesi Next Level; ofis, rezidans ve alışveriş merkezi ile şehrin en gelişmiş lokasyonu Söğütözü’nde, Eskişehir ve Konya yollarının kesişme noktasında yer alıyor.

Ankara’nın kentsel yaşamında ilkleri bir araya getiren bu projenin bir parçası olarak Next Level Alışveriş Merkezi, lüks oteller, kongre ve fuar merkezi, akademik yerleşkeler, iş ve finans dünyasının genel merkezleri arasındaki konumuyla öne çıkıyor. Next Level, seçkin markaları bir araya getiren mağaza karması ile lüksü, ziyaretçileri için ulaşılabilir hale getiriyor.

Next Level Alışveriş Merkezi, Ekim 2013 tarihinde kapılarını açtığından beri; Uluslararası ödüllere layık görülen sıra dışı etkinlikleriyle, Ankara’nın kültür ve sanat hayatına değer katıyor. Ülkemizde ve tüm dünyada tanınmış ünlü sanatçılar ile ziyaretçilerini buluşturarak farklı organizasyonlar hazırlayan Next Level; konser, sergi, söyleşi, çocuk etkinlikleri, dans gösterileri, moda defileleri ve festivallere ev sahipliği yapıyor.

Feng Shui Çin Astrolojisi Next Level
Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Depremin ardından korkutan görüntü: Sular yükseldi
Depremin ardından korkutan görüntü: Sular yükseldi
Depremin ardından korkutan görüntü: Sular yükseldi
Depremin ardından korkutan görüntü: Sular yükseldi