Advert
Advert
Advert

Fileye sağlam yatırım

Voleybolun Türkiye’deki en önemli markalarından Halkbank, geliştirdiği projelerle, filenin alt yapısına sağlam yatırımlar yapıyor.

Fileye sağlam yatırım
Fileye sağlam yatırım Admin
Bu içerik 180 kez okundu.
Advert

Halkbank’ın geliştirdiği projelerden biri de okul takımları ile yapılan işbirliği. Bu dayanışma, öncelikle Ankara birincilikleri ile kendini gösterdi. 

Halkbank Spor Altyapısosyal sorumluluk projesi yatırımın karşılığını vermeye başladı. Tamamı Halkbank Spor Kulübü altyapısından lisanslı Maya Koleji Kız Voleybol takımı Ankara şampiyonu oldu ve Türkiye’de derece yapmak için hazırlıklarını sürdürüyor.

Okyanus Kolejleri İncek Kampüsü Lise A ve B Erkek Voleybol Takımları da ağırlıklı olarak Halkbank Spor Kulübü öğrencilerinden oluşuyor. Bu iki takımdan İncek Okyanus Koleji B Takımı, Ankara şampiyonluğunu kazandı.

A Takımı da ikinciliği elde etti. İki ekip de bölge müsabakalarına katılma hakkı kazandı. Halkbank Spor Kulübü Başkanı Selahattin Süleymanoğlu, yıldız ve genç isimleri yetiştirip, Türk voleyboluna kazandırmak için çaba harcadıklarını belirtip, “Onların başarıları bizleri gururlandırıyor” dedi.

Voleybol
Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kütahya'da trafik kazası: 3 ölü
Kütahya'da trafik kazası: 3 ölü
Konya'da aranan kişilere operasyon: 50 gözaltı
Konya'da aranan kişilere operasyon: 50 gözaltı