Advert
Advert
Advert

Gordion AVM'de Aşk Festivali Başlıyor!

Aşk Festivali'ne Katılmak İsteyen Herkes Gordion AVM'ye Davetli!

Gordion AVM'de Aşk Festivali Başlıyor!
Gordion AVM'de Aşk Festivali Başlıyor! Admin
Bu içerik 252 kez okundu.
Advert

Gordion AVM, kazandıran ve eğlenceli bir etkinliğe daha ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 4-19 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek Aşk Festivali ile tek seferde 200 TL'lik alışveriş yapan herkes sürpriz hediyeler kazanma fırsatını yakalayacak.

Ankara'nın gözdesi Gordion AVM, 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken kazandıran ve eğlencesi bol bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 4-19 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek Aşk Festivali ile ziyaretçiler birbirinden güzel ve renkli hediyeler kazanma fırsatı bulacak.

Kurulacak 9 farklı stanttan her zevke uygun hediyelerini seçecek ziyaretçilerin festivale katılabilmesi için 4-12 Şubat tarihleri arasında aynı günde tek seferde 200 TL'lik alışveriş yapması gerekiyor. Hediyelerini seçen ziyaretçiler festival alanı içerisinde bulunan 'Haykır Aşkını' kabinine girerek aşk sözcüklerini haykırma şansını da elde edecek.

Kaydedeceği kısa videoyu gordiondaaskfestivalim.com adresine yükleyen katılımcılar arasından en fazla beğeniyi alan yarışmacı 1000 TL'lik Gordion Card kazanacak. İkinci ve üçüncü en fazla beğeniyi alan yarışmacılar ise sırasıyla 500 TL ve 250 TL yüklü Gordion Card kazanma şansını elde edecek.

Sevgililer Günü'nde müzik ziyafeti

Aşk Festivali'nde müzik ve eğlence de unutulmadı. Festival kapsamında 14 Şubat Sevgililer Günü saat 17.00’de Meriç Çalışkan canlı performansıyla ziyaretçilere unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşatacak.

Festivalin kapanışı ise ünlü astrolog Zeynep Turan'la olacak. 17- 18 Şubat tarihinde en çok alışveriş yapan 20 kişinin yıldız haritasına 19 Şubat günü Zeynep Turan bakacak ve ziyaretçilerin geleceğine ışık tutacak.

Eğlencesi ve kazancı bol Aşk Festivali'ne tüm Ankaralılar davetli!

Gordion AVM
Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gürsel Tekin’den AKP’ye Merve Kavakçı sorusu
Gürsel Tekin’den AKP’ye Merve Kavakçı sorusu
CHP'den Merve Kavakçı'nın atanmasına tepki: Yanlış buluyoruz
CHP'den Merve Kavakçı'nın atanmasına tepki: Yanlış buluyoruz