Advert
Advert
Advert

Hakan Şükür hakkında flaş karar!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sosyal medya hesabı Twitter üzerinden hakaret ettiği iddia edilen Hakan Şükür hakkında yakalama kararı çıkarıldı.

Hakan Şükür hakkında flaş karar!
Hakan Şükür hakkında flaş karar! Admin
Bu içerik 138 kez okundu.
Advert

Bakırköy 28. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya bu davanın tutuksuz sanığı Hakan Şükür katılmadı. Şikayetçi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı ise duruşmada avukatı Ferah Yıldız temsil etti.  

DURUŞMADA TANIK DİNLENDİ

Duruşmada tanık olarak dinlenen Bekir Savran kendisine ait twitter hesabı olduğunu, sanık Hakan Şükür'ün de kendi Twitter hesabı üzerinden mesaj yoluyla ileti yolladığını anlattı.  Hakan Şükür'ün söz konusu mesajda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan ile ilgili hakaret içeren videoları kendisine gönderdiğini anlatan tanık Savran, Hakan Şükür'ün kendisine de hakaret ve iftira içerikli mesajlar gönderdiğini söyledi. Tanık Savran "Ben de bu hususu gerekli yerlere ihbar ettim. Ben Cumhurbaşkanımızı devletin temsilcisi olarak gördüğüm için ihbar etme gereği duydum" dedi.

“ŞİKAYETÇİYİZ"

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Avukatı Ferah Yıldız da şikayetçi olduklarını söyledi. Suçtan zarar görme ihtimaline binaen müşteki Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın davaya taraf olarak katılma talebini kabul eden mahkeme,  Ferah Yıldız'ın da müdahil avukatı olarak duruşmalara kabulüne karar verdi. 

hakan şükür
Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hükümetten "racon" açıklaması
Hükümetten "racon" açıklaması
Real Market işçileri hakları için başkentte sokakta
Real Market işçileri hakları için başkentte sokakta