Advert
Advert
Advert

HKP'den Ayhan Oğan ve CNN TÜRK yetkilileri hakkında suç duyurusu

HKP; Ayhan Oğan ve CNN TÜRK yetkilileri hakkında suç duyurusunda bulundu.

HKP'den Ayhan Oğan ve CNN TÜRK yetkilileri hakkında suç duyurusu
HKP'den Ayhan Oğan ve CNN TÜRK yetkilileri hakkında suç duyurusu Admin
Bu içerik 131 kez okundu.
Advert

HKP'den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

"Her fırsatta Cumhuriyet'e ve kazanımlarına saldıran; AKP MYK Eski Üyesi Ayhan Oğan ve ona yardım yataklık edenler cezalandırılmalıdır.

Bilindiği gibi, AKP MYK Eski Üyesi Ayhan Oğan isimli bir şahıs; 03 Ağustos 2017 günü CNN TÜRK’teki “Türkiye’nin Gündemi” adlı canlı yayında;

“Biz 15 Temmuz'da çok büyük bir şey başardık. Bakın bu halk bir devrim yaptı. Bütün bu dışarıda müdahale etme imkânları olan bürokratik oligarşiyi yerle yeksan etti. Vesayet sistemini bitirdi. Şimdi biz yeni bir devlet kuruyoruz, bakın beğenin beğenmeyin, bu yeni devletin kurucu lideri Tayyip Erdoğan’dır” ifadelerini kullanmış ve “Yeni yapılan YAŞ toplantısının yeni bir Türk Silahlı Kuvvetlerinin inşası olduğunu” söylemiştir.

“Saray’ın TV imamı” diye bilinen bu A. Oğan; “Saray yapılanmasının canlı yayınlardan sorumlu imamı ve trolü. Saray’ın söylemek isteyip de söyleyemediğini, tartışmak isteyip de tartışamadığını söyleyen ve tartıştıran bir isim. Her gün Cumhuriyete ve Mustafa Kemal’e saldıran” kişi olarak bilinmektedir.

Sahibinin sesi olan bu kişi; AKP’nin Mayıs 2015 Olağanüstü Kurultayında MKYK üyesi olarak seçilmiş, ancak Haziran 2015 seçimlerinde AKP’den milletvekili aday adayı olduğu halde listelere girememiştir.

HKP Ayhan Oğan CNN TÜRK
Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kurbanlıklar yüzde 24 zamlandı!
Kurbanlıklar yüzde 24 zamlandı!
Alman Büyükelçi tutuklu gazeteci Deniz Yücel'i ziyaret edecek
Alman Büyükelçi tutuklu gazeteci Deniz Yücel'i ziyaret edecek