Advert
Advert
Advert

Ilıcak: Tüm aidiyetimi laik cumhuriyete borçluyum

Nazlı Ilıcak, FETÖ medya yapılanması davasının ikinci duruşmasında savunmasını yaptı. Ilıcak ''ben niye Fetullah Gülen'in ülke başına geçmesini isteyeyim? Tüm aidiyetimi laik cumhuriyete borçluyum" dedi.

Ilıcak: Tüm aidiyetimi laik cumhuriyete borçluyum
Ilıcak: Tüm aidiyetimi laik cumhuriyete borçluyum Admin
Bu içerik 132 kez okundu.
Advert

Nazlı Ilıcak, Ahmet Altan, Mehmet Altan, Ekrem Dumanlı, Tuncay Opçin ve Emre Uslu'nun da aralarında bulunduğu 17 sanıklı FETÖ'nün medya yapılanması davasının ikinci duruşması başladı. Nazlı Ilıcak'ın savunmasını alan mahkeme heyeti duruşmaya saat 14.00'e kadar ara verdi.

İstanbul Adalet Sarayı'ndaki 26. Ağır Ceza Mahkemesi'nde başlanan ikinci duruşmaya tutuklu sanıklar Nazlı Ilıcak ve Mehmet Altan, Fevzi Yazıcı, Şükrü Tuğrul Özşangül ve Yakup Şimşek getirildi. Tutuklu sanık Ahmet Altan'ın duruşmaya SEGBİS ile katıldı.Tutuksuz sanık Tibet Murad Sanlıman duruşmada hazır bulundu. Firari sanıklar Abdulkerim Balcı, Mehmet Kamış, Ekrem Dumanlı, Emre Uslu, Osman Özsoy, Şemseddin Efe, Tuncay Opçin, Ali Çolak, Bülent Keneş ve Faruk Kardıç ise duruşmada yer almadı. Duruşmaya, gazeteci Hasan Cemal, Uluslararası Af Örgütü temsilcisi, İngiliz Barosu temsilcisi, İngiliz Barosu İnsan Hakları Komitesi temsilcisi, 19 basın örgütü temsilcisi, Uluslararası Kıdemli Avukatlar Projesi temsilcisi ve sanıkların yakınları katıldı.

TÜM AİDİYETİMİ LAİK CUMHURİYETE BORÇLUYUM

nazlı ılıcak fetö medya davası fetö ahmet altan mehmet altan
Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
WhatsApp'a çıkartma özelliği geliyor
WhatsApp'a çıkartma özelliği geliyor
McDonald's 169 şubesini kapatıyor
McDonald's 169 şubesini kapatıyor