Advert
Advert
Advert

İsmet Yılmaz: Yoksulluğu ve cehaleti yeneceğiz

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Ardahan'da katıldığı iftar programında konuştu.

İsmet Yılmaz: Yoksulluğu ve cehaleti yeneceğiz
İsmet Yılmaz: Yoksulluğu ve cehaleti yeneceğiz Admin
Bu içerik 154 kez okundu.
Advert

Deniz BAŞLI/ ARDAHAN ()- Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Ardahan'da katıldığı iftar programında yaptığı konuşmada, “İki düşmanımız var, birisi yoksulluk, diğeri cehalet. İkisinde de mesafe aldık ama yapılması gerekenler var. 2023  hedefleri arasına inşallah bu iki  düşmanımızı kesin olarak yendiğimizi gösterecek hedefler koyduk" dedi.

Balıkesir ve Ardahan Ak Parti İl başkanlıkları tarafından ortaklaşa olarak  Gündoğdu Düğün Salonu'nda düzenlenen düzenlenen iftar programına Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal , AK Parti Artvin Milletvekili İsrafil Kışla, AK Parti Ardahan Milletvekili Orhan Atalay, Vali İbrahim Özefe, Belediye Başkanı AK Partili Faruk Köksoy,  AK Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demirarslan, AK Parti Ardahan İl Başkanı Yunus Baydar  ve çok sayıda davetli katıldı.

Milli İradeye engel olanlara ilk karşı çıkan olduklarına işaret eden Bakan Yılmaz, yaptığı konuşmada "Hamdolsun Türkiye’yi bu ateş çemberi içerisinde yine bir barış adası olarak tutmayı başardık. Öyle olduğu için ve diğerleri Türkiye’yi bir barış adası gördüğü için buraya  geliyor" dedi ve şöyle devam etti:

ismet yılmaz ardahan
Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
WhatsApp'ta yeni dönem
WhatsApp'ta yeni dönem
Sokağa çıkma yasağında dünya rekoru Sur'un...
Sokağa çıkma yasağında dünya rekoru Sur'un...