Advert
Advert
Advert

İşte darbenin 2 ve 3 numarası

Kemal Batmaz'ın Adil Öksüz ile birlikte darbeyi yönettiği tespit edildi.

İşte darbenin 2 ve 3 numarası
İşte darbenin 2 ve 3 numarası Admin
Bu içerik 410 kez okundu.
Advert

FETÖ tutuklusu Kemal Batmaz'ın Adil Öksüz ile birlikte darbe girişimini yönettiği belirlendi. Öksüz ile Kemal Batmaz'ın Akıncı üssündeki ve İstanbul Atatürk Havalimanı'ndaki görüntüleri ortaya çıktı.

Kemal Batmaz Sincan Cezaevi'nde tutuklu bulunuyor. Batmaz'ın Adil Öksüz'le birlikte 4 kez ABD'ye gittiği belirlendi. Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş konuyla ilgili açıklamasında, 'Batmaz'ın gölge isim olup olmadığı soruşturma sonunda ortaya çıkacak' dedi.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında, 15 Temmuz gecesi Akıncı Üssü'nde olduğu gerekçesiyle tutuklanan Kaynak Kağıt AŞ'nin eski Genel Müdürü Kemal Batmaz'ın, 11 Temmuz'da Adil Öksüz ile birlikte ABD'ye gittiğini, iki gün sonra yine Öksüz ile Türkiye'ye döndüğünü ve darbeyi yöneten isimler arasında olduğunu belirledi. Öksüz ve Batmaz'ın Akıncı Üssü ve Atatürk Havalimanı'ndaki görüntüleri ortaya çıktı.

ÜÇÜNCÜ SİVİL DE BELLİ OLDU

Akıncı üssündeki üçüncü sivil de belli oldu. Elektronik mühendisi Harun Biniş'in o gece Akıncı üssünde darbeyi yöneten isimler arasında olduğu öğrenildi. Harun Biniş şu anda tutuklu

FETÖ Kemal Batmaz Adil Öksüz ABD Akıncı Üssü
Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'Sık sık Abdullah Gül'ü ziyaret ediyorlar'
'Sık sık Abdullah Gül'ü ziyaret ediyorlar'
Haşim Kılıç'tan 'yeni parti' açıklaması
Haşim Kılıç'tan 'yeni parti' açıklaması