Advert
Advert
Advert

İzmir saldırısı Meclis gündeminde

CHP İzmir Milletvekili Ali Yiğit, İzmir’de meydana gelen hain saldırıyı TBMM gündemine taşıdı.

İzmir saldırısı Meclis gündeminde
İzmir saldırısı Meclis gündeminde Admin
Bu içerik 266 kez okundu.
Advert

CHP İzmir Milletvekili Ali Yiğit, İzmir’de adliye önünde meydana gelen patlama üzerine yaptığı yazılı açıklamada “Ne terör örgütlerine ne de bu güzel vatana kıymaya çalışanlara teslim olmayacağız” dedi.

Yiğit, İzmir’deki patlamayı TBMM gündemine de taşıyarak Adalet Bakanlığının yanıtlaması istemiyle hazırladığı önergede geçtiğimiz günlerde sosyal medyada bir şahsın “İzmir’de neden patlama olmuyor, yoksa gavur gavura rahat rahat yaşıyorlar mı” şeklindeki paylaşımda bulunan şahısla ilgili hangi işlem yapıldığını sordu.

CHP İzmir Milletvekili Ali Yiğit, İzmir’de meydana gelen patlamayla ilgili yaptığı yazılı açıklamada “Ne yazık ki, terör bu ülkenin gerçeği oldu. Daha İstanbul’un acısı dinmemişken, İzmir’de gerçekleştirilen hain saldırıyla bir kez daha sarsıldık. Ama şunu herkes bilmeli ki, demokrasinin, hoşgörünün, uzlaşının ve çağdaşlığın simgesi İzmir’i karıştırmaya hiç kimsenin gücü yetmeyecektir. CHP İzmir milletvekili olarak diyorum ki; Ne bu terör örgütlerine, ne de bu güzel vatana kıymaya çalışanlara teslim olmayacağız. Ve bizi bölmeye, kutuplaştırmaya çalışanlara karşı dimdik ayakta duracağız” dedi.

İzmir saldırısı
Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
WhatsApp'a çıkartma özelliği geliyor
WhatsApp'a çıkartma özelliği geliyor
McDonald's 169 şubesini kapatıyor
McDonald's 169 şubesini kapatıyor