Advert
Advert
Advert

Kılıçdaroğlu hedef gösterdi, Yeni Akit rakılı foto ile manşetten böyle vurdu!

Kız çocuklarına tecavüzün yasalaşmasına karşı halkın sokaklara dökülerek eylemler yaptığı günlerde, il başkanları toplantısında, RAKI tepkisi vererek gündemi değiştiren CHP lideri Kılıçdaroğlu’na bugün Yeni Akit gazetesinden destek geldi.

Kılıçdaroğlu hedef gösterdi, Yeni Akit rakılı foto ile manşetten böyle vurdu!
Kılıçdaroğlu hedef gösterdi, Yeni Akit rakılı foto ile manşetten böyle vurdu! Admin
Bu içerik 262 kez okundu.
Advert

Kemal Bey’in yaptığı ortaya, kafa vuran Yeni Akit manşetinden, CHP’li ilçe yöneticilerini rakı sofrasında hedefe koydu!

İşte o haber:

CHP’nin sarhoş nesil yetiştirme çabaları sürüyor, Yalova’nın CHP’li Koru Belediyesi’nin Öğretmenler Günü bahanesiyle düzenlediği etkinlikte, öğretmenleri küçük çocuklarla birlikte içkili masalara oturttuğu öğrenildi.

Koru’nun CHP’li İlçe Başkanı Kamil Yaman’nın, içkinin su gibi aktığı gecede öğretmenlerle çektirdiği fotoğrafları belediyenin resmi sosyal medya adresine yüklediği tespit edildi. Koru Belediyesi tarafından geleneksel olarak her yıl 24 Kasım’da düzenlendiği öğrenilen yemekli Öğretmenler Günü etkinliğine bu yıl katılım sağlayan birçok öğretmen, tüm kötülüklerin anası olan alkolü tüketmekten kaçınmadı.

Öğrencilerin örnek aldığı şahsiyetler olan öğretmenlerin sarhoş halleri, öğrenci velilerinin yüzerini kızarttı. CHP’li Koru Belediyesi’nin ikram ettiği rakıları tüketerek sarhoş olan öğretmenlerin yanlarında küçük çocukların da yer aldığı görüldü.

Öğretmenlere alkollü ‘Öğretmenler Günü’ kutlaması yaptıran CHP’li Belediye Başkanı Kamil Yaman’ın rakı sofralarına tek tek uğrayarak hatıra fotoğrafı çektirdiği belirlendi. CHP’li başkan, öğretmenlerle çekilen içkili masa fotoğraflarını Koru Belediyesi’nin resmi Facebook sayfasına yükletti. Sayfadaki paylaşımda ayrıca “Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz Öğretmenler Günü yemeğimiz. Bizimle birlikte olan tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerine yer verild…

Yeni Akit gazetesi CHP Öğretmenler Günü etkinliği
Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Serbest bırakılan 4 insan hakları savunucusu hakkında karar!
Serbest bırakılan 4 insan hakları savunucusu hakkında karar!
CHP'li başkan Canpolat, Silivri’de sel mağdurlarını ziyaret etti
CHP'li başkan Canpolat, Silivri’de sel mağdurlarını ziyaret etti