Advert
Advert
Advert

Klasikler Beytepe'de

Hacettepe Üniversitesi Otomotiv Topluluğu ve Riders&Brothers Klasik Otomobil Kulübü tarafından 7'ncisi düzenlenen Klasik Otomobil Sergisi Beytepe Kampüsü’nde açıldı. Sergide orjinal hali korunan 30 araç yer alıyor.

Klasikler Beytepe'de
Klasikler Beytepe'de Admin
Bu içerik 437 kez okundu.
Advert

Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü'nde başlayan Klasik Otomobil Sergisi’nin açılışına çok sayıda öğrenci ve klasik araç tutkunu katıldı. Etkinlikte, Ford Granada, Chevrolet Apache, Chevrolet Impala, Chevrolet Silverado, Tofaş 124, Anadol, Mercedes 200, Jeep Willys, Buick Electra, Oldsmobile 442 gibi çoğunluğu yabancı üretim 30 klasik otomobil sergilendi.

Hacettepe Üniversitesi Otomotiv Topluluğu üyelerinden Bahadır Akgün, "Öğrenci topluluğuyuz, ticari bir amacımız yok. Hem öğrenciler hem de dışarıdan gelen otomobilseverler için bu sergiyi düzenledik. En çok ilgi gören araç, Oldsmobile 442. Çok güçlü bir araç, o yüzden yoğun ilgi topladı. Bu araçları normalde sokaklarda göremiyoruz. Bu etkinlik ile ayağımıza gelmiş oldular" diye konuştu.

EN ESKİSİ 1957 MODEL

Riders & Brothers Klasik Otomobil Kulübü üyesi Tolgahan Tanrıöven de kulüp olarak ticari amaç taşıyamayan faydalı etkinliklere otomobillerle destek olduklarını vurguladı. Sergide bulunan Amerikan, Alman ve İngiliz klasikleri ile yerli otomobillere ilişkin bilgi veren Tanrıöven, sergideki en eski aracın 1957 model Chevrolet Belair olduğunu belirtti.

Hacettepe Üniversitesi Beytepe Klasik Otomobil Sergisi Beytepe Kampüsü
Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Real işçileri kıdem tazminatlarının ödenmesini istedi
Real işçileri kıdem tazminatlarının ödenmesini istedi
CHP'li Sarıbal: Tunceli'de yangın devam ediyor müdahale edilmiyor
CHP'li Sarıbal: Tunceli'de yangın devam ediyor müdahale edilmiyor