Advert
Advert
Advert

Magazin basınına bomba gibi düşen iddia

Angelina Jolie-Brad Pitt çiftinin boşanma davasından vazgeçmek üzere olduğu öne sürüldü. İddiaya göre, Pitt'in alkolü bırakması sayesinde çiftin barışma ihtimali gündeme geldi.

Magazin basınına bomba gibi düşen iddia
Magazin basınına bomba gibi düşen iddia Admin
Bu içerik 61 kez okundu.
Advert

Holywood’un en ünlü çifti Brad Pitt ile Angelina Jolie’nin boşanmaktan vazgeçmiş olabileceği iddia edildi. Çiftin bir arkadaşı, Pitt’in alkolü bıraktığını, Jolie’nin bu durum nedeniyle boşanma davasında işlemleri durma noktasına gelecek şekilde yavaşlattığını anlattı.

US Weekly dergisine konuşan kaynak, Pitt’in Jolie’yi ‘yeniden kazanmak’ amacıyla alkolü bırakması sonrası çiftin boşanma davası konusunda aylardır hiçbir şey yapmadığını söyledi. Kayak, “Boşanmadan vazgeçildi. Aylardır davayı ilerletmek için hiçbir şey yapmadılar ve kimse de yapacaklarını düşünmüyor” dedi.

Jolie’nin bir arkadaşı da dergiye, Pitt’in alkolü bırakması ve bu konuda GQ dergisiyle bir röportaj yapmasının durumu değiştirdiğini anlattı. Jolie’nin bu gelişmeden çok etkilendiğini söyleyen kaynak, Pitt’in alkolü bırakmasının ‘Jolie’nin tek isteği’ olduğunu belirtip, “Bir aileye sahip olmaya bağlılık duyduğunu gösterirse onunla barışabilir” dedi.

brad pitt ve angelina
Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
WhatsApp'a çıkartma özelliği geliyor
WhatsApp'a çıkartma özelliği geliyor
McDonald's 169 şubesini kapatıyor
McDonald's 169 şubesini kapatıyor