Advert
Advert
Advert

Neco, 7’den 70’e herkesi mest etti

Frankie İstanbul, 2 yıl aradan sonra Çarşamba akşamı Neco’yu ağırladı.

Neco, 7’den 70’e herkesi mest etti
Neco, 7’den 70’e herkesi mest etti Admin
Bu içerik 238 kez okundu.
Advert

Zengin bir repertuvarla sevenlerinin karşısına çıkan Neco, Frankie İstanbul’da seslendirdiği yerli yabancı şarkılarla kendisini dinlemeye gelenlerin kulaklarının pasını sildi…

Neco’dan eşine “Pervane”...

NewYork NewYork ile programını açan ve Hello Dolly gibi müzikal şarkıları seslendiren usta sanatçı, repertuvarına Ben Böyleyim, Haykıracak Nefesim ve İkinci Bahar gibi Türkçe şarkılar ile devam etti. Neco gecede henüz yazılmamış o şarkının notalarını hissettirirken, “Bir Artist”in öyküsü ile hüzünlendirdi, Eurovizyon yıllarına götürerek zengin repertuvarını sevenleriyle buluşturdu.

Frankie İstanbul’da Neco’yu izleyenler arasında eşi İdil Özyılmazel de vardı. Neco sahnede eşine, sözü ve müziği Özdemir Erdoğan’a ait olan “Pervane” şarkısını okudu.

Dünden bugüne yerli yabancı pek çok şarkıyı sürpriz şovlarla süsleyerek unutulmaz sahne performansı sunan usta sanatçı, enerjisinden hiç bir şeyin eksilmediğini kanıtlamış oldu.

Hem dünya müziği, hem kendi müziğimizi harmanlandığı bir konser veren Neco, insanlarla bir araya gelmeyi önemsediğini dile getirerek,; "Birlikte olmanın lezzetini 30 Kasım Çarşamba akşamı Frankie İstanbul sahnesinde tekrar tadalım"dedi.

Neco
Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'Sık sık Abdullah Gül'ü ziyaret ediyorlar'
'Sık sık Abdullah Gül'ü ziyaret ediyorlar'
Haşim Kılıç'tan 'yeni parti' açıklaması
Haşim Kılıç'tan 'yeni parti' açıklaması