Reklamı Geç
Advert
Advert

NTV'nin şehit haberi üzerine şarkı söyleyen spikeri

NTV dün gece yarısı haberlerinde 8 şehit haberini okuduktan sonra, şarkı söyleyen spikeri Nur Tuğba Algül için kamuoyundan özür diledi.

NTV'nin şehit haberi üzerine şarkı söyleyen spikeri
Bu içerik 461 kez okundu.
Advert

Doğuş Yayın Grubu dün gece NTV ekranlarında okuduğu 8 şehit haberinden sonra şarkı söyleyen haber spikeri için özür diledi.

NTV spikeri Nur Tuğba Algül, dün gece yarısı 8 şehidin haberi yayındayken, arkadan şarkı söyleyerek ilginç bir olaya imza attı. Rejinin sesi kısmayı unutmasıyla, izleyiciler bir yından 8 şehidin verildiği Hakkari saldırısı ile ilgili haberi izlerken bir yandan da spiker Algül'ün şarkı söyleyen sesiyle karşılaştı.

KANAL ÖZÜR DİLEDİ

Olayın kamuoyuna yansımasından sonra Doğuş Yayın Grubu bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada, "NTV'nin 6 Ağustos 2012 tarihli, saat 02:00 Haber Bülteni'nde görevli bazı çalışanlarımızın yayın kuralları ve işyeri disiplinine aykırı davranışları kamuoyunun tepkisine neden olan, kabul edilemez bir olayla neticelenmiştir. Doğuş Yayın Grubu olarak bu durumdan büyük üzüntü duyduğumuzu belirtir, özür dileriz. Kamuoyuna duyurulur. Saygılarımızla, DYG.." denildi..

Reklam
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan'ı duygulandıran fotoğraf sahte mi?
Erdoğan'ı duygulandıran fotoğraf sahte mi?
Öğretmene 35, polise 452 lira zam
Öğretmene 35, polise 452 lira zam