Advert
Advert
Advert

Öldürdüğü eşini suçladı: Kadının asli görevi çay demlemek!

Boşanma davaları sürerken, silah sesi duyulmasın diye, televizyonun sesini açıp eşi Nisa Ece İnçke'yi öldüren Recep İnçke, kendini savundu. Sanık "Kadının asli görevi yemek ve çay yapmaktır" diyen sanık, öldürdüğü eşini suçladı.

Öldürdüğü eşini suçladı: Kadının asli görevi çay demlemek!
Öldürdüğü eşini suçladı: Kadının asli görevi çay demlemek! Admin
Bu içerik 142 kez okundu.
Advert

İstanbul Kağıthane’de eşi Nisa Ece İnçke’yi boşanma davası açtığı sırada 4 kez kurşunlayarak öldüren Recep İnçke’nin yargılanmasına devam edildi. İstanbul 6. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davada, tutuklu sanık Recep İnçke hazır bulundu. Öldürülen Nisa Ece’nin ailesi ile Kadın ve Demokrasi Derneği de duruşmaya müşteki olarak katıldı.

İki sayfalık yazılı savunma

İlk iki duruşmada savunma yapmayan sanık Recep İnçke bu duruşmada mahkemeye iki sayfalık yazılı savunma sundu. Bugüne kadar savunma yapmayışını “Ben de bir takım insanlar gibi huzurunuzda yalan yanlış şeyler söyleyebilirdim. Ancak yaşanmış olan bu olaydan dolayı, rahmetliye kötü söz söylemeyi, olmayan bir takım kelimelerin dünya iyisi olan bir insanın arkasından söylemeyi kendime yakıştıramadım” diyerek savunmasına başlayan sanık, devamında 4 kurşunla öldürdüğü eşini suçladı.

kadın cinayeti. nisa inçke recep inçke
Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Atalay Demirci hakkında flaş karar
Atalay Demirci hakkında flaş karar
İsveç’e mevsimin ilk karı düştü
İsveç’e mevsimin ilk karı düştü