Advert
Advert
Advert

Parklara sıkı denetim

Yenimahalle Cemre Parkı’nda önceki gece gerçekleştirilen asayiş denetimine katılan Ankara Valisi Ercan Topaca, “Büyük parklarda denetimler sıklaşacak, buralarda uyuşturucu, fuhuş ve gayriahlaki işlerle mücadele edilecek” dedi.

Parklara sıkı denetim
Parklara sıkı denetim Admin
Bu içerik 271 kez okundu.
Advert

Ankara Valisi Ercan Topaca, çocukları korumak maksadıyla parklarda, bazı cadde ve sokaklarda, suçların olabileceğini düşündükleri alanlarda denetimleri artıracaklarını anlattı. Topaca, hiç kimsenin çocukların cebindeki harçlıkları çalmasına, onları zehirlemesine ve kötü yola çekmesine müsaade etmeyeceklerine dikkat çekerek, çocukların iyi yetiştirilmesi ve iyi eğitim almasının önemine değindi.

"Uyuşturucuyla, fuhuşla, gayriahlaki işlerle mücadele, sadece polisin yapacağı bir mücadele değildir" diyen Topaca, mutlaka toplumun bütün fertlerinin, bunun sorumlu kişilerin polisle birlikte yürütmesi gereken mücadele olduğunu vurguladı.

VATANDAŞTAN YARDIM TALEBİ

Vatandaşları suç ve suçlularla mücadelede polis ve jandarmaya yardımcı olmaya davet eden Topaca, gençlere ve çocuklara sahip çıkmanın ülkenin geleceğine sahip çıkmakla eş değer olduğunu söyledi. Topaca, denetimlerde görev yapan polis ve jandarmaya ekiplerine teşekkür ederek, şunları kaydetti: 

"Bundan sonra belli büyüklükteki parklarda, gerek özel güvenlik gerekse polis ekipleriyle daimi kontrol, arama ve denetim faaliyetini yürüteceğiz, gayriahlaki işlerin buralarda icrasına hiçbir şekilde izin vermeyeceğiz. Vatandaşlarımızın da bu konuda duyarlı olmalarını, bu tür bir kötü olayla karşılaştıkları zaman mutlaka 155'i de arayarak bu konudan polisi ve 156 jandarmayı arayarak özellikle yardımcı olmalarını rica ediyorum."

Ankara Valisi Ercan Topaca
Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Didem Soydan bikinisiyle 90’lara götürdü
Didem Soydan bikinisiyle 90’lara götürdü
İşte yandaşa fişli torpilin listesi
İşte yandaşa fişli torpilin listesi