Advert
Advert
Advert

Programda ilginç 'kaşar' muhabbeti

Ekran konuklarıyla yaptığı sohbetlerle sık sık gündem olan Adnan Oktar, kendi kanalı A9'da ilginç bir muhabbetin altına daha imza attı.

Programda ilginç 'kaşar' muhabbeti
Programda ilginç 'kaşar' muhabbeti
Bu içerik 977 kez okundu.
Advert

Adnan Oktar'ın programında karşısındaki kadınları överken yaptığı yorumlar izleyenleri şaşırttı. İşte o ilginç muhabbet..

Karşısındaki kadına 'imporatiçem' diye hitap eden Oktar güzelliklerine övgülerde bulunuyor.

Oktar: "Çok çok güzel kadınsın. Muhteşem bir fiziğe sahipsin. Çok çok güzel bir fiziğe sahipsin.."

Karşısındaki bayandan "Siz hayatımda gördüğüm en etkileyici erkeksiniz" yanıtını alan Oktar sözlerini şöyle sürdürüyor.

"Ama asıl imanları. Çok imanlılılar.. Yüzlerine ışık şeklinde yoğun bir nur geldi Allahtan. Ama çok yoğun. İman nuru, iffet nuru. O ayrı bir cazibe ve üstünlük. Değer vermeye, saygı duymaya sebep oluyor. O zaman etkiniz kat kat artıyor. Bazen görüyorum böyle çok çirkin bir tabir ama doğru bir tabir. Kaşar hanımlar var. Televizyona çıkarıyorlar, görüyorum. Her yerden korkunç.. Görünümü korkunç, kokusu korkunç, uslübu korkunç..."

Fatih Altaylı, Gözde Kansu'nun kovulmasını eleştirip, Adnan Oktar ve kedicikleri hakkında "Her an soyunup stüdyoda sevişecek gibiler" yorumunu yapmıştı. Adnan Oktar o sözlere sert tepki gösterdi. Adnan Oktar, Fatih Altaylı için şunları söyledi:

"Akılalmaz bir haset dalgası dikkat çekiyor. Allah iman edenlere çok güzel nimetler veriyor. Muhabbeti, coşkuyu tam yaşatıyor. Ama kalbi kötü olanlara huysuz kişileri nasip ediyor. Ama kalbi iyi olanlara sevgi dolu insanları nasip ediyor. Ahirette yalnızca sizin içindir diyor. Allah onlardan nimeti alır, daha çok buruşturur. Sevgisiz, merhametsiz hasta insanlara dönüşür.

Fatih Altaylı geçti Bor'un pazarı sür arabayı Kayseri'ye mantığında acı ekiyor. Etrafında seveni yok, muhabbet edeni yok, dost olanı yok, güveneni yok. Bakıyor etrafımda bu kadar seven bu kadar muhabbet eyleyen var haset ediyor. O haset edince Allah nimetini artırıyor. Bütün ömrünü nerdeyse Tayyip hocamla uğraşmaya benimle uğraşmaya, başı kapalı olanlarla uğraşmaya ayırıyor.

Tayyip hocam Başbakan oldu, biz gördüğün gibi, başı kapalı olanlar istedikleri yere gidecek durumda, kendi ne oldu? Kendi hali malum. Allah herkesi güçlendirdi."
(Milliyet)

Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Arda Turan'dan Barcelona mesajı
Arda Turan'dan Barcelona mesajı
Toplam kırmızı et üretimi II.çeyrek döneminde 260 683 ton olarak tahmin edildi
Toplam kırmızı et üretimi II.çeyrek döneminde 260 683 ton olarak tahmin edildi