Advert
Advert
Advert

Satranç derslerine davetlisiniz

Çankaya Evlerinde bilgisayardan ev dekorasyonuna kadar geniş bir yelpazede kurs veren eğitmenler, satranç dersine de özel önem veriyor. Eğitmenler, çocukların yanı sıra yetişkinleri de özellikle satranç derslerine davet ediyor.

Satranç derslerine davetlisiniz
Satranç derslerine davetlisiniz Admin
Bu içerik 172 kez okundu.
Advert

Çankaya Belediyesinin farklı semtlerde bulunan Çankaya Evlerinde, dekoratif ev aksesuarları üretiminden mefruşata; web tasarımından bilgisayarlı muhasebeye kadar geniş bir yelpazede hobi ve meslek edindirme dersleri veriliyor.

Gençlerin mesleki bilgi ve becerileri geliştirmek üzere derslere devam edebileceğini belirten eğitmenler, satranç dersine de özel önem veriyor. Eğitmenler, çocukların yanı sıra yetişkinleri de özellikle satranç derslerine davet ediyor. Satranç derslerinin çocuklar üzerinde, planlı hareket etmenin önemini kavramak, dikkatini tek konu üzerinde yoğunlaştırmak, mücadeleci bir kişilik geliştirmek gibi etkilerinin olacağını belirten eğitmenler, satranç derslerinin alzheimer riskini de azalttığını vurguluyor.

Tamamı ücretsiz olan derslere katılım için ayrıntılı bilgi, www.cankaya.bel.tr adresli internet sitesinden ya da semtlerde bulunan Çankaya Evlerinden alınabiliyor. 

Satranç dersleri
Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
En çok satılan spor araba belli oldu
En çok satılan spor araba belli oldu
Mehmet Metiner'den 'Pes ettim artık yokum
Mehmet Metiner'den 'Pes ettim artık yokum" diyen Şamil Tayyar'a cevap