Advert
Advert
Advert

Şişli Belediye Başkan Yardımcısı'nın ölümünde flaş gelişme!

Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Cemil Candaş'ın öldürülmesi ile ilgili soruşturmada Keten İnşaat sahipleri gözaltına alındı.

Şişli Belediye Başkan Yardımcısı'nın ölümünde flaş gelişme!
Şişli Belediye Başkan Yardımcısı'nın ölümünde flaş gelişme! Admin
Bu içerik 73 kez okundu.
Advert

Keten İnşaat’ın sahipleri Rıza Keten ve Selahattin Keten ile bir firma çalışanı, organize suçlar şube ekipleri tarafından, Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Cemil Candaş cinayeti kapsamında gözaltına alındı.

Habertürk’ten Nihat Uludağ’ın haberine göre; İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Cemil Candaş’ın öldürülmesine ilişkin soruşturmadaki yeni gelişmeler üzerine operasyon başlattı. Keten İnşaat’ın sahipleri olan Rıza ve Selahattin Keten kardeşler ile bir çalışanları Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Cemil Candaş’ın öldürülmesini azmettirdikleri iddiasıyla gözaltına alındı. Gözaltı işlemlerinin 2 gün önce yapıldığı belirtildi.

18 Temmuz 2016 tarihinde makamında silahlı saldırıya uğrayan Şişli Belediyesi İmar ve Şehircilikten Sorumlu Başkan Yardımcısı Cemil Candaş (52) yaşamını yitirmişti. Cinayet davasında sanıklar Şenol Şahin ve Mithat Yılmaz, öldürülen Cemil Candaş’ın yaklaşık 1 milyar dolar değerinde gayrimenkulun iskanını iptal ettiğini belirterek cinayetle ilgili Keten İnşaat sahiplerine suçlamalar yöneltmişlerdi.

Cemil Candaş şişli belediye başkan yardımcısı
Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Maçka İlçe Jandarma Komutanı ile ilgili flaş gelişme
Maçka İlçe Jandarma Komutanı ile ilgili flaş gelişme
"Sağlıkta cevaplar vahim"
"Sağlıkta cevaplar vahim"