Advert
Advert
Advert

Sürücülerin kâbusu oldu

İncek ve Çayyolu’nu birbirine bağlayan Yavuz Sultan Selim Caddesi üzerindeki kavşağa inşa edilen ada, sürücüleri zorluyor. Sol şeritte ilerlerken önlerine aniden çıkan adadan kaçmak isteyen şoförler, zorunlu ani manevralar nedeniyle büyük tehlike atlatıyor.

Sürücülerin kâbusu oldu
Sürücülerin kâbusu oldu Admin
Bu içerik 335 kez okundu.
Advert

İncek Yavuz Sultan Selim Caddesi’nde 1746. Sokak kesişiminde yapılan kavşak çalışması bölgeden geçen sürücülerin korkulu rüyası oldu. Daha önce gidiş ve geliş 3’er şerit olarak inşa edilen caddede, yeni yapılan kavşağın ardından yolun Çayyolu istikameti 1746. Sokak dönüşünde daralma yaşandı.

Yol çizgilerinin yenilenmemesi ve kavşağa trafik lambası yerleştirilmemesi nedeniyle sürücüler bir anda daralan kavşak ve keskin dönüş nedeniyle zor anlar yaşıyor. Çayyolu istikametinde en sol şeritten ilerleyen sürücüler bir anda karşılarına çıkan kavşak üzerinden yola uzanan ada nedeniyle aniden sağ şeride geçmek zorunda kalıyor. Gece saatlerinde adayı fark edemeyip, üzerine çıkan araçlar ise takla atma tehlikesi atlatıyor.

DARALTIRLARSA SORUN ÇÖZÜLÜR

Konuyla ilgili şikayetlerini aktaran vatandaşlar, şunları söyledi:

“Caddede araçlar 3 şeritten ilerlerken birden yol daralarak çok keskin bir kavşak karşımıza çıkıyor. Sol şeritten giden araçlar kavşaktaki adayla aniden karşılaşıyor ve sağa doğru manevra yapmak zorunda kalıyor. Eğer sağında bir araba varsa kazayla burun buruna geliyorlar.

Gece saatlerinde adaya dikkat etmeyen sürücüler üzerine tırmanıyor. Araçlar takla atma tehlikesi yaşıyor. Yolun aniden daralması, kavşağa trafik lambası konulmaması ve yol çizgilerinin yapılmaması sürücüleri zorluyor. Yolun İncek istikametinde hiçbir sorun yok ancak yetkililer kavşağın Çayyolu yönündeki adayı biraz daha daraltırlarsa sorun çözülmüş olur.”

İncek Yavuz Sultan Selim Caddesi Çayyolu
Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Memur zammında uzlaşma sağlandı! İşte alınacak zam oranları
Memur zammında uzlaşma sağlandı! İşte alınacak zam oranları
İtalya'da deprem: Ölü, yaralı ve denizin altında kalanlar var!
İtalya'da deprem: Ölü, yaralı ve denizin altında kalanlar var!