Advert
Advert
Advert

Takipçilerine 'yatakta kopuyorduk' mesajı...

Cem Yılmaz oğlunun annesi Ahu Yağtu’dan boşandığından beri hızlı aşk trafiğiyle gündemden düşmüyor. Şu günlerde 'Arif V 216' filmini çeken ünlü şovmenin adı Ebru Şallı başta olmak üzere birçok kadınla anılmıştı.

Takipçilerine 'yatakta kopuyorduk' mesajı...
Takipçilerine 'yatakta kopuyorduk' mesajı... Admin
Bu içerik 137 kez okundu.
Advert

Komedyen Cem Yılmaz ise özel hayatıyla ilgili mevcut tabloya rağmen ısrarla çapkın olmadığını öne sürüyor. Yılmaz'ın sık sık görüştüğü sevgililerinden biri de dünyaca ünlü bir kozmetik markasının ürün müdürü olan Özge Sabuncu… Hızlı aşk trafiğine rağmen Cem Yılmaz'dan kopamayan Özge Sabuncu son olarak ünlü şovmenin bir fotoğrafına yorum yazdı.


TAKİPÇİSİNİ ENGELLEDİ


Yılmaz'ın paylaştığı robotlu eski bir pozun altına sabuncu “Bu bu bu” notunu düştü. Bu yorumu gören Cem Yılmaz'ın bir takipçisi Sabuncu'ya mesaj attı ve ünlü komedyenin “Fi” dizisinin oyuncusu Merve Çağıran'la yakın zamanda yaşadığı ilişkiye gönderme yaparak “Merve Çağıran'la sevgili adam. Kız evinden çıkıyor görmedin mi hala yorum? ne yapıyorsun kızım?” yazdı. Takipçinin attığı mesajı görüp çok sinirlenen Özge Sabuncu takipçiye DM mesajı attı ve “Yatakta kopuyorduk, zavallı yazdı” ve daha sonra kendisine “Anlamadım kim zavallı, evet bence de zavallı” karşılığını veren takipçiyi anında engelledi.

cem yılmaz ahu yağtu ebru şallı özge sabuncu
Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Atalay Demirci hakkında flaş karar
Atalay Demirci hakkında flaş karar
İsveç’e mevsimin ilk karı düştü
İsveç’e mevsimin ilk karı düştü