Advert
Advert
Advert

TFF 1'inci Lig'de istifa depremi

Elazığspor Başkanı Sedat Karataş istifa etti.

TFF 1'inci Lig'de istifa depremi
TFF 1'inci Lig'de istifa depremi Admin
Bu içerik 145 kez okundu.
Advert

Şahismail GEZİCİ / ELAZIĞ, ()- TFF 1'inci Ligi ekiplerinden Elazığspor Kulüp Başkanı Sedat Karataş, tesislerde düzenlediği basın toplantısında 25 Mayıs 2016 tarihinde devraldığı kulüp başkanlığından istifa ettiğini duyurdu.

Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte düzenlediği basın toplantısında konuşan Kulüp Başkanı Sedat Karataş, "Resmi olarak göreve geldiğimiz günden bu güne kadar FIFA'dan, TFF'den gelen cezalar ve gerekse iç borçlarımızı ödemek için gösterdiğimiz çabalar tüm kamuoyu tarafından bilinmektedir. Bütün olumsuzluklara rağmen, şu ana kadar kapatılan 75 milyon liralık borç ve geri getirilen -6 puan, nasıl bir mücadele verdiğimizin en somut göstergeleri olmuştur.

Geçtiğimiz hafta yapılan toplantıdan Elazığspor için gereken destek sağlanamamış, sonucu ne olursa olsun mevcut yönetimin görevi bırakması ve yeni bir yönetim arayışına girilmesi kararı verilmiştir. Bizler de bu polemiği uzatmanın şehrimize ve Elazığsporumuz'a zarar vereceğini düşünerek ilimiz yöneticilerinin ve siyasilerimizin beyan etmiş oldukları kanaat veya almış oldukları karara uyarak, yürütmekte olduğum Elazığspor Yönetim Kurulu başkanlığı görevinden bugün itibari ile istifa etmiş bulunuyorum. Sayın valimiz, vekillerle birlikte yeni bir yönetim oluşması konusunda ciddiyetle çalışacaklardır. Bu hafta ve önümüzdeki hafta ödenmesi gereken taksitler var. Bir kamuoyu oluşturun ve şehrimizin işadamlarını ve ileri gelenlerini göreve çağırın. Hakkınızı helal edin. Taraftarlarımız kusura bakmasınlar. Asıl olan başkanlar değil Elazığspor kulübüdür" dedi.

Elazığspor Başkanı Sedat Karataş istifa
Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'Barcelona' yazılı formalarla sahaya çıkacaklar
'Barcelona' yazılı formalarla sahaya çıkacaklar
ABD, 1.25 milyar dolarlık silah satışını onayladı
ABD, 1.25 milyar dolarlık silah satışını onayladı