Advert
Advert
Advert

Trabzon, Uluslararası Film Festivali'ne hazırlanıyor

Trabzon’da bu yıl 16-26 Ağustos tarihleri arasında spor ve gençlik teması ile ilk kez düzenlenecek olan Trabzon Uluslararası Film Festivali'nin tanıtımı yapıldı.

Trabzon, Uluslararası Film Festivali'ne hazırlanıyor
Trabzon, Uluslararası Film Festivali'ne hazırlanıyor Admin
Bu içerik 140 kez okundu.
Advert

Dünya sinemasından seçkin konuklarla ulusal sinemanın üreticilerinin aynı ortamda bir araya getirecek Trabzon Uluslararası Film Festivali, ortak üretimler geliştirilmesine katkı sağlamayı hedefliyor.

Konuyla ilgili düzenlenen iftar yemeğine Anadolu Eğitim Kültür ve İrfan Derneği Başkanı Asım Aykan, İstanbul Trabzon Federasyonu Başkanı Dursun Çağlayan, Festival Denetleme Kurulu Başkanı Orhan Cihan, Festival Direktörü Ruhi Semiz, Festival Genel Koordinatörü İlhan Kantoğlu ve davetliler katıldı.

İftar yemeğinde ilk olarak söz alan Asım Aykan, Trabzon’un kültür ve sanat şehri olduğuna dikkat çekerek “Şehrimizin kültür kimliğine katkı verecek önemli bir festivaldir. Trabzon ayağı olarak ANADER her türlü desteği vermek için yola çıktı. Gerekli adımları zaman içinde atacağız. Bu işi hep beraber yürüteceğiz. Şehre beraber mal edeceğiz. Bir işi yaptığımız zaman tam yapmamız lazım. En güzel işi sizlerin desteği ile yapacağız” dedi.

Trabzon Uluslararası Film Festivali Trabzon
Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hükümetten "racon" açıklaması
Hükümetten "racon" açıklaması
Real Market işçileri hakları için başkentte sokakta
Real Market işçileri hakları için başkentte sokakta